Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - o której wystąpi Doda, Smolasty i Piękni i Młodzi? Rozpiska godzin występów

i

Autor: AKPA

roztańczony pge narodowy

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - o której wystąpi Doda, Smolasty i Piękni i Młodzi? Rozpiska godzin występów

2023-09-30 8:05

To już ostatnie godziny przed największym wydarzeniem muzycznym w Polsce. Już dziś Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. Na scenie będziecie mogli zobaczyć najpopularniejszych polskich artystów. O której wystąpią Doda, Smolasty, Piękni i Młodzi i Skolim? Sprawdźcie rozpiskę godzin występów na Roztańczonym PGE Narodowym.

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - godziny występów

Przed nami wielkie emocje na Roztańczonym PGE Narodowym z VOX FM. To już dziś zobaczymy i usłyszymy najpopularniejszych wykonawców w naszym kraju i przeżyjemy moc niezapomnianych muzycznych i tanecznych doznań. Na imprezie w stolicy nie zabraknie prawdziwych gwiazd, bo na scenie wystąpią m.in. Skolim, Piękni i Młodzi, Doda, Smolasty, Edyta Górniak i Maryla Rodowicz. Koncert wystartuje o 18:00 i potrwa blisko 5 godzin! Dlatego fani nie będą mogli narzekać na brak wrażeń. W sieci i w komentarzach nie brakuje pytań: jaka jest rozpiska występów na Roztańczonym PGE Narodowym, a także o której na Roztańczonym PGE Narodowym wystąpi Doda, Skolim, Piękni i Młodzi, Smolasty i Edyta Górniak. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy spis godzin występów artystów.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - jak wygląda harmonogram występów?

Podczas show na PGE Narodowym każda z gwiazd zaprezentuje swoje największe hity. Artyści wybrali je specjalnie dla swoich fanów. A ci z niecierpliwością czekają i zastanawiają się np. o której wystąpi Doda, Smolasty, Skolim i Piękni i Młodzi. Czas zdradzić szczegóły. Pomiędzy 19, a 20 na scenie zobaczycie m.in. Viki Gabor, Cleo i Marylę Rodowicz. Nieco wcześniej, bo ok. 18:40 planowane jest show Edyty Górniak. Miłośnicy Skolima i Zenka Martyniuka zobaczą ich występy chwilę po godzinie 20. Natomiast Piękni i Młodzi z ich słynnym "Maju Maj" wkroczą na scenę ok. 21:10. Później publiczność rozgrzeje Marcin Miller i zespół Boys. Na występ Dody trzeba będzie nieco poczekać. Wokalistka zaśpiewa na Roztańczonym PGE Narodowym z VOX FM ok 21:45, a potem wspólnie ze Smolastym ok. 23:20.