Skolim znów zaskoczył! Mało kto może pochwalić się w Polsce takim osiągnięciem

i

Autor: AKPA

roztańczony pge narodowy

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - transmisja. O której godzinie oglądać koncert w TVP?

2023-09-29 16:14

Przed nami największa impreza taneczna w Polsce. Chodzi oczywiście o Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. Na scenie wystąpi prawdziwa plejada największych polskich gwiazd. A wszystko będzie można obejrzeć także na telewizyjnych antenach! O której rozpocznie się koncert w TVP i na których kanałach będzie można go zobaczyć?

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - gdzie oglądać?

Na tę imprezę taneczną czeka cała Polska. Na jednej scenie wystąpią najwięksi polscy artyści, a to wszystko w ramach wydarzenia Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. Bez wątpienia najlepsze emocje będzie można poczuć na żywo i pod samą sceną, ale jeśli nie możecie bawić się razem z nami w stolicy, to nic straconego! Koncert, na którym wystąpią m.in. Weekend, Skolim i Piękni i Młodzi będzie można także obejrzeć przed telewizorem ze swojej kanapy. Wydarzenie będzie bowiem transmitowane w kanałach Telewizji Polskiej. Gdzie i o której oglądać Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM? Pierwszą część koncertu będziecie mogli zobaczyć na antenie TVP3, potem emocje przeniosą się do TVP2. Tam również nie zabraknie największych gwiazd. Kto wystąpi i o której godzinie? O tym piszemy poniżej.

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM - o której transmisja? Gwiazdy

Na antenie TVP3 będziemy mogli obejrzeć pierwszą część koncertu Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. Ten rozpocznie się o 20:00, a poprowadzą go Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora i Mateusz Szymkowiak. Wydarzenie będzie można oglądać na antenie TVP3, a także na stronie stream.tvp.pl. Wystąpią m.in. Doda, Skolim, Boys, Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Top Girls, Łobuzy, Playboys, Defis i Miły Pan. Później koncert przeniesie się na antenę TVP2. Tam o 22:20 rozpocznie się show "Rozśpiewany PGE Narodowy". W tej części zobaczymy takich artystów, jak Edyta Górniak, Viki Gabor, Blanka, Maryla Rodowicz, Mezo i Liber, a także Cleo. Tych emocji i znakomitych brzmień nie można przegapić!