Seksowna Magda Narożna ODSŁONIŁA krągłe pośladki. Rozgrzewa największych zmarzluchów

Seksowna Magda Narożna odsłoniła krągłe pośladki. Rozgrzewa największych zmarzluchów
Autor: AKPA Seksowna Magda Narożna odsłoniła krągłe pośladki. Rozgrzewa największych zmarzluchów

Takiej figury można pozazdrościć! Magda Narożna opublikowała nagranie zza kulis teledysku swojej najnowszej piosenki. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi zaprezentowała się swoim fanom w prześwitującej sukience, pokazując jednocześnie długie nogi, pośladki i ogólnie piękno swojej urody. Tak odważnej Magdy Narożnej jeszcze nie widzieliśmy!

Spis treści

  1. Magdalena Narożna - seksowne wideo
  2. Magda Narożna - kariera, muzyka

Magdalena Narożna kusi na swoim najnowszym wideo i rozgrzewa największych zmarzluchów! 34-letnia gwiazda muzyki disco-polo chętnie rozmawia ze swoimi fanami na koncertach, spotkaniach, ale również ma z nimi stały kontakt w mediach społecznościowych. Internauci cenią w niej komunikatywność i chęć pokazywania najbardziej prywatnych części swojego życia. Uwielbiają jednocześnie jej dystans, otwartość i szczerość. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi ponownie postanowiła przed nimi otworzyć. W przerwie pomiędzy nagraniami teledysku wpadła na pomysł, by stworzyć filmik, który ostatecznie opublikowała na platformie z krótkimi materiałami wideo. W nagranym za kulisami filmie wystrojona Magda Narożna przechadza się w prześwitującym stroju. Krągłe pośladki nie umknęły uwadze jej fanów. Internauci zwrócili także uwagę na nienaganną sylwetkę! Nie mamy wątpliwości, że tym nagraniem zniewoliła wiele męskich serc!

Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #4

Magdalena Narożna - seksowne wideo

Magda Narożna w samej bieliźnie leżała na metalowym hamaku, a także przechadzała się po planie zdjęciowym najnowszego teledysku zespołu Piękni i Młodzi. Momentalnie pod filmikiem, o którym piszemy, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, chwalących sylwetkę gwiazdy. Utwór Czułe słowa jest już dostępny z klipem, w którym zobaczycie jeszcze więcej gorących scen z udziałem artystki. Możecie go zobaczyć na samym dole.

Magda Narożna - kariera, muzyka

Magda Narożna swoją karierę rozpoczęła 11 lat temu. W 2012 roku śpiewała w zespole Piękni i Młodzi, jednak ich występy odbywały się głównie na weselach. Rok później grupa wydała piosenkę Niewiara, która skradła serca internautów, zbierając przy tym miliony wyświetleń. W 2014 roku zespół znalazł się w finale programu Must Be The Music. Tylko Muzyka. 

Magda Narożna z Piękni i Młodzi - wzrost, wiek, ciąża, partner, mąż, rozwód, dzieci

W zasadzie, każdym kolejnym rokiem o Magdzie Narożnej było coraz głośniej. Tym bardziej, że na liście jej zadań były występy na największych imprezach transmitowanych przez Telewizję Publiczną. Gwiazda disco-polo była już bardzo popularna w 2021 roku, gdy wzięła udział w 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Sonda
Czy Magda Narożna to najseksowniejsza gwiazda disco-polo?
Nasi Partnerzy polecają