Seksowne wokalistki Top Girls na Florydzie. Ale ciała! [GALERIA]
![Seksowne wokalistki Top Girls na Florydzie. Ale ciała! [GALERIA]](https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-dkJS-2LNg-9cGj_seksowne-wokalistki-top-girls-na-florydzie-ale-ciala-galeria-664x442-nocrop.jpg)
Są utalentowane, piękne i niesamowicie seksowne. Wokalistki zespołu Top Girls wyruszyły w trasę koncertową po USA. Wolny czas na Florydzie wykorzystują na plażowanie. Justyna, Kasia i Natalia prężą ciała na słońcu i sprawiają, że fanom aż miękną kolana. Musisz zobaczyć naszą galerię!
Zespół Top Girls podobnie, jak m.in. Zenek Martyniuk czy Marcin Miller podbijają USA. Justyna, Kasia i Natalia wyruszyły w trasę koncertową za Ocean. Wieczorami grają dla Polonii, a kiedy pojawiają się na scenie tłumy szaleją. W dzień zwiedzają i tak jak w przypadku pobytu na Florydzie wypoczywają na plaży i nad brzegiem hotelowego basenu. Skąpe stroje kąpielowe, krople wody i słońce sprawiają, że nie sposób oderwać od nich wzroku. Internauci są pod ogromnym wrażeniem naturalności wokalistek Top Girls.
ZOBACZ TEŻ: Dziki szał pod sceną! Top Girls dały czadu w USA! Polonia zachwycona! [WIDEO]
- Ale jesteście piękne, wszystkie trzy.
- Sama natura i piękno.
- Ładnie wyglądacie dziewczyny w tych strojach kąpielowych i ładne macie figury.
- Można was oglądać w tym słońcu cały czas i podziwiać urodę i piękne kształty - komentują internauci.
Zobacz w galerii poniżej, jak wokalistki Top Girls prężą ciała na słońcu.