Selena Gomez to kumpela na medal. Pozując w bikini wspiera biznes przyjaciółki!

2020-12-02 15:00 AM
Selena Gomez
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nie ma się co dziwić, że Selena Gomez jest ulubienicą zarówno młodszych jak i starszych. Z niej naprawdę można brać przykład! Piękna, utalentowana a w dodatku niezwykle pomocna! Sel to nie tylko świetna idolka ale także kumpela na medal!

Selena Gomez wielokrotnie udowadniała, że różni się od większości osób związanych z show biznesem. Jest niezwykle ciepłą, uśmiechniętą i sympatyczną gwiazdą. A przynajmniej taki wizerunek kreuje. Ale sądząc po doniesieniach zagranicznych serwisów jesteśmy niemal pewni, że jej słodki image jest odzwierciedleniem jej natury. Tabloidy często podkreślają nie tylko zaangażowanie gwiazdy w życie fanów ale także podkreślają, że Sel to przyjaciółka z prawdziwego zdarzenia, która zawsze chętnie pomoże.

Kojarzycie Theresę Mingus? Przez cztery lata pracowała jako asystentka Seleny Gomez. Dziewczyny tak bardzo przypadły sobie do gustu, że po zakończeniu pracy przez Mingus mają ze sobą stały kontakt, który można nawet nazwać przyjacielskim. W show biznesie to rzadkość, najczęściej gwiazdy i byli asystenci pozostają ze sobą na wojennych ścieżkach.

SELENA GOMEZ POMAGA PRZYJACIÓŁCE ROZKRĘCIĆ BIZNES?

Theresa postanowiła pójść na swoje i stworzyć markę, która będzie oferować przede wszystkim stroje kąpielowe. A jak wiadomo nie ma lepszej reklamy niż gwiazda z milionem followersów na Insta. Była asystentka Gomez postanowiła więc poprosił przyjaciółkę o pomoc. Podejrzewamy, że Sel bez wahania się zgodziła, bo na Instagramie marki La'Mariette podziwiać można jej fotki w bikini! Wizerunek Seleny z pewnością przyciągnął rzeszę fanów. Profil marki obserwuje już ponad 430 tysięcy osób! Pierwszy post pojawił się w lipcu tego roku.

ESKA XD EXTRA

Selena Gomez współpracuje z przyjaciółką od kilku miesięcy. Na stronie regularnie pojawiają się jej fotki w strojach kąpielowych. To właśnie w stroju od La'Mariette, Selena po raz pierwszy pokazała bliznę po przeszczepie nerki!

Prawda, że Selena Gomez to prawdziwa przyjaciółka?