Shazza z dwoma premierami - „Święta czas miłości” i „Ta noc” to wielki powrót legendarnej królowej disco polo?

i

Autor: WOJTEK JARGILO/SE Shazza z dwoma premierami - „Święta czas miłości” i „Ta noc” to wielki powrót legendarnej królowej disco polo?

Shazza - „Święta czas miłości” i „Ta noc” te premiery to wielki powrót legendarnej królowej disco polo?

2021-12-07 10:36

Lata 90-te w Polsce należały do niej. Shazza była królową disco-polo i jedną z największych gwiazd naszego rodzimego show-biznesu. Wokalistka o kruczoczarnych włosach na jakiś czas zniknęła ze sceny wydawniczej, ale wszystko wskazuje na to, że próbuje wrócić. Do sieci trafiły właśnie dwa klimatyczne utwory, które Shazza nagrała w duecie z Tomaszem Samborskim - „Święta czas miłości”oraz „Ta noc”.

„Baiao Bongo", „Bierz co chcesz", „Egipskie noce" - te przeboje Shazzy znają niemal wszyscy Polacy. Marlena Magdalena Pańkowska, bo tak naprawdę nazywa się Shazza, ma dziś 54 lata i wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Nadal koncertuje choć nowych piosenek prawie nie wydaje. Może nowe utwory to wstęp do wielkiego powrotu? Piosenki „Święta czas miłości” oraz „Ta noc” Shazza nagrała w duecie z Tomaszem Samborskim. Fani nie szczędzą pozytywnych komentarzy.

ZOBACZ TEŻ: Shazza – jej piosenki znał każdy. Była królową disco polo. W tym Quizie musisz mieć przynajmniej 8/10 punktów

- Piękna świąteczna piosenka. Madziu i Tomku bardzo dziękujemy za tak wspaniałą piosenkę.

- Co roku czekałem na świąteczną piosenkę Shazzy i się doczekałem. Dziękuję. Od razu czuć świąteczny nastrój. Bardzo mi się podoba!!!!

- Dziękuję za powiew świeżego klimatu w postaci nowego utworu muzycznego. Kiedy słucham piosenek Shazzy, jej śpiewny głos jest ukojeniem dla mojej duszy i zaproszeniem do wspólnej zabawy - komentują internauci.

Słowa i muzykę do utworu „Święta czas miłości” napisała Shaza. Drugi utwór - „Ta noc” to dzieło Tomasza Samborskiego. Na voxfm.pl publikujemy obie piosenki.

Dopasuj legendarny film do reżysera. Bez 11/15 nie pokazuj się w kinie

Pytanie 1 z 15
"Ojciec Chrzestny"