Skalar US z nowością Pomalowałaś świat! Kiedy premiera w VOX FM?

i

Autor: Facebook.com / Skalar US Skalar US z nowością "Pomalowałaś świat"! Kiedy premiera w VOX FM?

Skalar US z nowością "Pomalowałaś świat"! Kiedy premiera w VOX FM?

2022-03-02 12:25

Skalar US nie daje o sobie zapomnieć i wraca z gorącą nowością! Zapowiada się kolorowo, bo najnowszy numer nosi nazwę "Pomalowałaś świat"! Zanim teledysk trafi do sieci, wcześniej piosenki będzie można posłuchać przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Grupa Skalar US, znana m.in. z takich przebojów jak "Bawmy się", "Pokochaj mnie', "Letni wiatr",  "A Ty jesteś" czy "Zdrowie naszych Pań", proponuje swoim fanom świeżutką nowość. "Pomalowałaś świat", bo tak nazywa się ten numer, już można we fragmencie znaleźć w sieci. Teledysk będzie można obejrzeć lada dzień, jednak jak w każdym przypadku, tak i teraz - jesteśmy pierwsi! Nowość grupy Skalar US będziecie mogli przedpremierowo usłyszeć tylko w VOX FM! Antenowa premiera kawałka "Pomalowałaś świat" w czwartek 3 marca 2022 roku o godzinie 20:25!  

Kim jest Skalar US?

Skalar US to polonijny zespół muzyczny w Chicago. Jest to kontynuacja starej grupy SKALAR powstałej w Polsce, której prawowitym założycielem jest Ireneusz Perkowski. Grupa Skalar US powstała w 1999 roku w Chicago, zaznaczając swoją działalność na rynku polonijnym. Irek sam aranżuje wszystkie swoje utwory i produkcje. Zespól gra i prowadzi imprezy polonijne w USA, Kanadzie, Polsce i nie tylko.