Skolim i Milena z zespołu Szpilki we wspólnym klipie. Kiedy premiera?

i

Autor: Screenshot Instagram/ skolim__ Skolim i Milena z zespołu Szpilki we wspólnym klipie. Kiedy premiera?

Nowości disco polo

Skolim i Milena z zespołu Szpilki we wspólnym klipie. Kiedy premiera?

2023-08-04 1:19

Milena ze Szpilek i Skolim połączyli siły. Do sieci trafiła fotka zapowiadająca najnowszy teledysk króla latino, a fani już wyczekują dnia premiery. Jak długo poczekamy?

Skolim to Król Latino i obecnie jeden z czołowych wokalistów muzyki disco polo. Każdy jego kawałek z miejsca staje się hitem i bije rekordy popularności w sieci – ostatni pt. “Ona mi dała” przekroczył próg miliona (nieosiągalny dla wielu wokalistów) w niecałą dobę od premiery. Milena Grzywacz to zaś piosenkarka związana z założonym w 2020 roku zespołem Szpilki. Swoje pierwsze kroki stawiała na YouTube, gdzie przed laty publikowała covery popularnych piosenek. Teraz, wraz z koleżankami z zespołu, odnosi liczne sukcesy i cieszy się dość sporym gronem fanów. Nic zatem dziwnego, że jej współpraca ze Skolimem wywołała w sieci takie poruszenie.

CZYTAJ TAKŻE: Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2023. GORĄCE zdjęcia rozpalają wyobraźnię [TOP10]

Skolim i Milena z zespołu Szpilki we wspólnym klipie. Kiedy premiera?

W social mediach Skolima pojawiły się dwie fotki zapowiadające nadchodzący teledysk. Szczegóły związane z utworem owiane są niestety tajemnicą, podobnie jak data debiutu i tytuł. Wiemy jedynie, że pojawi się on niedługo i wystąpi w nim Milena Grzywacz, choć nie wiemy, czy wyłącznie w roli modelki, czy też mówmy tu o kolaboracji.

Rozpoznasz discopolowe klipy po zaledwie jednym kadrze? QUIZ dla prawdziwych znawców!

Pytanie 1 z 7
Z jakiego klipu pochodzi ten kadr?
disco polo quiz
VOX: sonda damsko męska