Pawelec Robi Robotę

Skolim i Pawelec pomogli razem psiakom! W "Pawelec robi robotę" zdradzili pomysł na randkę

2024-01-26 18:13

Skolim i Pawelec zrobili razem dobry uczynek! Panowie pojechali do schroniska dla zwierząt, żeby pomóc psiakom, a przy okazji zawieźć dla nich prezenty. Nie obyło się i bez ciekawych historii i pomysłów na randkę. Gdzie poleca zabrać na nią król latino? Tego dowiecie się z najnowszego "Pawelec robi robotę"!

Skolim i Pawelec razem w schronisku

Nikt tak nie budzi, jak Pawelec i nikt tak nie śpiewa, jak Skolim! Panowie połączyli siły w najnowszym odcinku "Pawelec robi robotę". Pawelca doskonale znacie z naszego porannego show "Pierwsza zmiana". Skolim to z kolei jeden z najpopularniejszych twórców muzycznych młodego pokolenia. Fani okrzyknęli go "królem latino". Zresztą nie bez powodu, bo Konrad Skolimowski w ostatnim czasie wydaje same kawałki, które stają się hitami. Na jego koncie są m.in. numery "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy "Ona mi dała". O hitach mówimy tu nie bez powodu, ponieważ każdy z tych numerów gromadzi w sieci wiele milionów wyświetleń. Co stałoby się, gdyby połączyć porannego prezentera VOX FM i króla latino i wysłać ich razem do schroniska? Tego dowiecie się z najnowszego odcinka "Pawelec robi robotę".

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Skolim i Pawelec pomogli psiakom

Pawelec w ostatnich tygodniach udowodnił, że żadna praca mu niestraszna. Odwiedził myjnię samochodową, wymieniał opony, a nawet pomagał w stadninie koni. Tym razem w "Pawelec robi robotę" znowu przejął się zwierzakami i to w towarzystwie Skolima. W najnowszym odcinku programu zobaczycie, jak panowie zajmują się sprzątaniem pomieszczeń w schronisku dla zwierząt, a przy okazji rozmawiają. W pewnym momencie Skolim zdradził nawet patent na dobrą randkę. Jego zdaniem fajnym pomysłem jest właśnie wybranie się do schroniska. W końcu, która dziewczyna nie chciałaby chłopaka, który kocha zwierzęta? Panowie jednak nie tylko pomogli sprzątając, ale i przekazując karmę dla schroniska. Co jeszcze działo się w najnowszym odcinku? Sprawdźcie sami!