Skolim idzie na całość! Będziecie w szoku. I ta blondynka...

i

Autor: AKPA, TikTok/skolimlatino

GWIAZDY

Skolim idzie na całość! Będziecie w szoku. I ta blondynka...

2023-07-19 10:20

Król latino nie pozwala się nudzić swoim fanom! Skolim, który jest autorem hitowych "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała" i "Temperatura" przychodzi z kolejną nowością. Tym razem Konrad postawił na piosenkę "Ona mi dała". W teledysku do tego tego numeru pojawiła się piękna blondynka i jest naprawdę gorąco...

Skolim serwuje kolejną nowość

Konrad "Skolim" Skolimowski to w ostatnim czasie jeden najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Został już nawet określony mianem "króla latino". I trudno się z tym nie zgodzić. Z każdym numerem przebija w sieci kolejne bariery, a jego hity można usłyszeć nawet za granicą. Pod utworem "Wyglądasz idealnie" Skolimowi wybiło ostatnio 150 milionów wyświetleń, "Nie dzwoń do mnie mała" odtworzono 42 miliony razy, a kawałek "Kiss me baby" ma na liczniku 36 milionów odsłon. Nic, więc dziwnego, że piosenkarz nie może narzekać na propozycje koncertowe, a swoich fanów odwiedza nawet w Niemczech. Zainteresowanie podgrzewa też regularnie na swoim Instagramie, na którym obserwuje go ponad pół miliona osób i na Tik Toku, gdzie publikuje odważne nagrania. Tym razem Skolim ujawnił w sieci fragment teledysku do swojej nowej piosenki "Ona mi dała". Jest w nim naprawdę gorąco.

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)

Skolim "Ona mi dała"

"Ona mi dała" to tytuł nowego numeru Skolima, który ma mieć swoją premierę w sieci dzisiaj o 18:00. Piosenkarz opublikował na Tik Toku krótki fragment jego nowej piosenki. Możemy na nim usłyszeć tekst "Moja mamasita. Ona mi dała" i brzmienia bardzo charakterystyczne dla króla latino. Uwagę przykuwa też jednak sam teledysk. Skolim siedzi w nim przy stoliku w białej czapce i okularach przeciwsłonecznych z tajemniczą blondynką. W kolejnym ujęciu robi się jednak nieco pikantniej. Znany muzyk na tle jachtów przybliża się do dziewczyny z teledysku i... najprawdopodobniej ją całuje! Trzeba przyznać, że jest naprawdę gorąco! Taka też będzie zapewne kolejna nowość Skolima. Czy tym razem znowu uda mu się przebić kolejne bariery wyświetleń na You Tube? To więcej, niż pewne!

Największe przeboje disco polo lat 90. - dokończ teksty piosenek!

Pytanie 1 z 8
Bayer Full śpiewali o majteczkach w...