Skolim klei się do dziewczyny na motorze. Pokazał bardzo odważne sceny!

i

Autor: AKPA / tiktok.com/@skolimlatino/video/7250517971720834330 Skolim klei się do dziewczyny na motorze. Pokazał bardzo odważne sceny!

ODWAŻNE WIDEO

Skolim klei się do dziewczyny na motorze. Pokazał bardzo odważne sceny!

2023-07-04 8:01

Skolim nieustannie zaskakuje fanów na koncertach, ale także w mediach społecznościowych. W tym roku wydał już kilka gorących utworów, za sprawą których zyskał ogromną popularność, ale najwyraźniej nie spoczywa na laurach. Właśnie pojawił się teaser kolejnego klipu, który zapewne zrobi furorę i wygeneruje miliony wyświetleń. Jest bardzo gorąco!

Skolim klei się do dziewczyny na motorze wywołując przy tym spore kontrowersje. Pod opublikowanym wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy przypominających, że jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów disco-polo ma przecież partnerkę i dzieci. Tymczasem, w ramach promocji swojej nowej piosenki ociera się o ciało innej kobiety. Dla wielu osób nie jest to zaskoczenie. Aktor znany z Barw Szczęścia kolejny raz pokazał bardzo odważne sceny, ale tym razem jest naprawdę bardzo gorąco. Ostatecznie sami oceńcie i zdecydujcie, czy takie kadry są przesadą.

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2023. GORĄCE zdjęcia rozpalają wyobraźnię [TOP10]

VOX: torebkowe skarby

Skolim - odważne sceny 

Gorąco było w teledysku do hitu "Wyglądasz idealnie", furorę zrobił klip " Nie dzwoń do mnie mała", "Kiss me Baby", a ostatnio goręcej zrobiło się za sprawą klipu "Temperatura". W każdym z tych teledysków, w otoczeniu Konrada Skolimowskiego pojawiły się piękne kobiety. I tak też będzie w przypadku najnowszego wideo. Artysta zapowiedział wydanie piosenki "Karma" publikując mocny teaser:

Skolim - kim jest?

Konrad Skolimowski, czyli Skolim jest aktorem, ale również wokalistą dobrze radzącym sobie na muzycznym rynku. Ostatnio okazało się, że jest również dobrze zapowiadającym się freak-fightowym zawodnikiem. W debiucie pokonał Jasia Kapelę i zyskał sympatię wielu osób. Urodził się w 1996 roku, co oznacza, że w 2022 roku obchodził 26. urodziny. Skolim jest w związku z Aleksandrą Sarnecką. Wychowują wspólnie dwóch synów. Jaś urodził się 6 stycznia 2020, a Antoś 18 sierpnia 2021 roku. 

Listen on Spreaker.