Skolim nie zwalnia tempa i zapowiada nowy utwór. “Palermo” powtórzy sukces ostatnich hitów?

i

Autor: Screenshot Youtube/ SKOLIM Official; Instagram/ skolim__ Skolim nie zwalnia tempa i zapowiada nowy utwór. “Palermo” powtórzy sukces ostatnich hitów?

Disco polo

Skolim nie zwalnia tempa i zapowiada nowy utwór. “Palermo” powtórzy sukces ostatnich hitów?

2023-08-22 21:36

Skolimowi ciągle mało, tak samo jak jego fanom. Tylko tego lata król latino wypuścił kilka mega popularnych utworów, na punkcie których słuchacze dosłownie oszaleli, ale nie spoczywa na laurach i zapowiada kolejną nowość.

Skolim bez wątpienia zapracował na swój przydomek. Choć na scenie muzycznej funkcjonuje od stosunkowo niedawna (wcześniej spełniał się jako aktor), to dowiózł nam już kilka pierwszorzędnych kawałków, które wywindowały go do pierwszego rzędu współczesnych wokalistów disco polo. Czy “Palermo” utrzyma dobrą passę? Taki jest plan.

CZYTAJ TAKŻE: Które kawałki Skolima bujają najbardziej? TOP5 hitów króla latino

Skolim z kolejnym kawałkiem – “Palermo” dołączy do “Temperatury” i “Ona Mi Dała”?

Już w środę 23 sierpnia, o godz. 18:00, światło dzienne ujrzy “Palermo” – nowy utwór Skolima, zrealizowany we współpracy z producentami z Dance 2 Disco. Po tym, co disco polowiec pokazał nam choćby w “Temperaturze” możemy być raczej pewni, że tegoroczne lato (które chyli się już ku końcowi) pożegnamy z hukiem. Sam król latino obiecał zresztą, że będzie to prawdziwa petarda.

Skolim w Mrągowie. Król latino wystąpi podczas Disco nad Czosem

A jeśli marzy wam się osobista audiencja u króla, informujemy, że już w sobotę 26 sierpnia Skolim zaśpiewa w Mrągowie, podczas eventu Disco nad Czosem. Na scenie pojawią się również m.in. Blondi, Boys, Mega Dance i Weekend.

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
SKOLIM - Chce być pierwszym Polakiem, który zrobi miliard!