Skolim

i

Autor: Screen YouTube Kadr z teledysku "Temperatura"

muzyka

Skolim podnosi temperaturę nowym hitem! Będzie kolejny viral?

2023-05-23 10:05

Skolim już nie raz podbijał listy przebojów. Jego utwory cieszą się dużą popularnością i za każdym razem stają się viralem na Tik Toku. Tak jest i tym razem. Młody artysta nie zawiódł fanów i wydał nowy letni przebój. Utwór "Temperatura" ma już prawie 6 mln wyświetleń i śpiewa go cała Polska.

Skolim, czyli Konrad Skolimowski to 26-letni wokalista disco polo, ale nie tylko. Wiele osób może kojarzyć go również z telewizji. Konrad gra w popularnym serialu Barwy Szczęścia, gdzie wciela się w rolę Patryka. Wokalista w ostatnim czasie podbija rynek disco polo, a każda jego piosenka staje się hitem. W tamtym roku dużą popularność przyniósł mu utwór "Wyglądasz idealnie", który śpiewała cała Polska. Po tak udanej produkcji kolejne piosenki Skolima od razu stawały się hitami, a on zyskał ogromną popularność. Czy jego nowy kawałek powtórzy sukces z ubiegłego roku?

Zobacz także: Zazwyczaj nie gra na weselach, ale tym razem Skolim zrobi wyjątek! Kto będzie szczęśliwą parą?

Nowa piosenka Skolima "Temperatura" budzi duże zainteresowanie. W dwa dni od premiery zdobyła prawie 6 milionów wyświetleń na YouTube, i cały czas pnie się do góry w karcie na czasie. Fani są zachwyceni letnimi, latynoskimi brzmieniami i wróżą Skolimowi kolejny sukces. Piosenka stała się też viralem na Tik Toku, gdzie pojawia się mnóstwo nagrań fanów bawiących się do nowego hitu. Wokalista odwdzięcza się fanom udostępniając ich filmiki na swoim Instagramie. Jak myślicie, czy będzie to hit tego lata? Posłuchajcie!