Skolim to jeden z najpopularniejszych wokalistow disco polo

i

Autor: Instagram.com/skolim__ Skolim to jeden z najpopularniejszych wokalistow disco polo

Skolim pokazał nagi tors i zrobiło się gorąco. Co za ciało! Fanki: Wyglądasz idealnie

2022-09-22 10:43

Skolim bije ostatnio rekordy popularności. Wokalista disco polo zachwyca fanów swoimi produkcjami oraz zdjęciami, które trafiają do sieci. To z nagim torsem sprawiło, że fankom mocniej zabiło serce. Widać, że Skolim poświęca czas nie tylko na tworzenie muzyki ale także na utrzymanie ciała w znakomitej kondycji.

Skolim to jedna z tych gwiazd disco polo, która rozbłysła w ostatnim czasie niezwykle jasno. Jego kawałek „Wyglądasz idealnie” jest na szczycie Best Listy VOX FM. Kolejna nowość pod tytułem „Kiss me Baby” w ciągu kilku dni od premiery stała się hitem, a teledysk jest jednym z najczęściej odtwarzanych w polskim Internecie. Fanów zachwyca muzyka ale i ciało wokalisty. Konrad Skolimowski ma za sobą także udaną walkę w Prime MMA. Dlatego nikogo nie dziwi, że wokalista jest znakomicie zbudowany, jednak każda nowa fotka nagiego torsu przyprawia fanki o dreszcze ekscytacji.

ZOBACZ TEŻ: To już nie jest disco polo. Skolim ma piosenkę, która trzęsie polskim internetem niczym reggaeton Puerto Rico. „Kiss me Baby” zarabia miliony i się nie zatrzymuje

- Wyglądasz idealnie!

- Nie no Konrad mega zdjęcie!!

- Jakie ciało! Az mi się gorąco zrobiło.

- Aż się rozmarzyłam...- komentują internauci.

Sonda
Lubisz piosenki Skolima?
VOX FM – Jazda do roboty 2022