Skolim

i

Autor: AKPA

Muzyka

Skolim przygotował dla fanów coś specjalnego. Co zaplanował w te wakacje?

2023-06-30 11:35

Skolim nie przestaje zaskakiwać fanów. Za nami parę gorących premier, a teraz wokalista zapowiada kolejne niespodzianki. Co przygotował tym razem? Zdradza na swoim Instagramie!

Skolim ostatnio nie próżnuje. Stale zaskakuje swoimi nowościami, a to jeszcze nie koniec. Niedawno wokalista wydał dwie piosenki, które podbiły serca słuchaczy. "Temperatura" i "Twoja siostra" w rekordowym tempie stały się hitami, a ich chwytliwy tekst był na ustach setek fanów. Mimo wielu koncertów i napiętego grafiku Skolim zapowiada kolejne niespodzianki. Czym nas zaskoczy? Na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy co przygotował.

Zobacz także: Skolim pokazał pikantne zdjęcie z dziewczyną z teledysku. Co na to jego ukochana?

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Skolim jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie tam zdradza fanom wszystkie swoje plany i pokazuje życie codzienne. Liczne grono wiernych fanów wokalisty stale wspiera i dopinguje jego działania w internecie. Teraz to Skolim postanawia się odwdzięczyć i przygotował im niespodziankę. Jak wspomina na swoim Instagramie w te wakacje czeka ich dużo nowości i premier. Zdradza, że pojawią się ciekawe połączanie muzyczne, a on sam zadba o to by zaskakiwać każdego dnia.

Zobacz także: Skolim - koncerty 2023. Gdzie i kiedy zagra twórca hitu "Temperatura"?

Dzień dobry drogie Panie i Panowie z tej strony Skolim! Jestem w tym momencie na rynku w Toruniu. Chciałem Wam tylko przekazać jedna informację, że czeka was absolutny wysyp premier w te oto wakacje. Dużo nowości od Skolima, dużo wspaniałych podłączeń muzycznych, których jeszcze się nie spodziewaliście. Czekajcie, bądźcie na bieżąco. Ja będę was zaskakiwał z każdym dniem. Mam nadzieję, że będzie mi się to udawało i, że będę to dobrze robił cały czas - mówi Skolim w relacji na Instagramie

Zobacz także: Najseksowniejsze wokalistki pop. Ogień nie tylko na scenie! TOP 10