To zdjęcie Skolima podzieliło internautów! Fota na pokaz

i

Autor: Tomasz Radzik, Instagram/skolim__

król latino

Skolim podzielił internautów tym zdjęciem! "Fota na pokaz"

2023-11-02 14:18

Do tej pory wszyscy fani go kochali, teraz za sprawą jednego zdjęcia dość mocno się podzielili. Mowa o Skolimie, który stworzył takie hity, jak "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy "Nie dzwoń do mnie mała". Ostatnio w sieci pojawiła się fotka muzyka, która wywołała burzę w komentarzach. Czy słusznie?

Skolim podzielił fanów

Konrad "Skolim" Skolimowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w naszym kraju. W ostatnim czasie piosenkarz nie narzekał na brak popularności, grał dziesiątki koncertów, a pod jego numerami w sieci obserwowaliśmy milionowe wyświetlenia. Hity "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy "Nie dzwoń do mnie mała" sprawiły, że Polacy go pokochali. Praktycznie pod każdym artykułem o Skolimie można zobaczyć komentarze fanów, którzy są w nim wręcz zakochani i traktują, jak prawdziwe bóstwo. Ostatnio jednak za sprawą jednego zdjęcia muzykowi trochę oberwało się od jego obserwatorów. 1 listopada większość Polaków udała się na cmentarze, by uczcić pamięć bliskich, którzy odeszli. Tak zrobił i król latino, a wszystko uwiecznił na zdjęciu. To nie spodobało się internautom.

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Skolim dodał zdjęcie z cmentarza

Media społecznościowe nie od dziś są miejscem, w którym wiele osób dzieli się ze znajomymi i fanami praktycznie wszystkim. Na Wielkanoc widzimy przystrojone koszyczki, na Boże Narodzenie choinki, a na Sylwestra strzelające korki od szampana. Czy powinniśmy jednak pokazywać też zdjęcia ze Wszystkich Świętych? Zdaniem Skolima tak. Muzyk dodał zdjęcie, na którym pochyla się nad grobem, podpisując je m.in. Ps lubię nocą wyskoczyć na cmentarz. Ten wpis mocno podzielił internautów. Na profilu piosenkarza zaroiło się od negatywnych komentarzy.

Sorry ale po co to na pokaz robisz

Mnie to rozwala... Przyjechać z kimś na cmentarz i prosić o zrobienie foty przy pomniku 🤦🤦🤦

To zdjęcie nie jest na miejscu wiele ludzi się modli przy grobie bliskich ale nikt nie szpanuje zdjęciami na Social mediach niedługo będziecie pogrzeby wstawiać

Bardzo dobrze, pokazuje jakie ma wartości w życiu i szacunek do zmarłych. My znamy go tylko ze strony muzycznej, a miło zobaczyć go w innej, naszej tradycyjnej scenerii tego dnia.

- czytamy w komentarzach pod fotką piosenkarza.

Czy Skolim faktycznie przegiął? A może to internauci są zbyt wyczuleni? Fotkę możecie zobaczyć poniżej. Oceńcie ją sami.