Skolim wstrzelił się idealnie. Znów wygrał Best Listę VOX FM, a jego kolejny rekordowy kawałek rozpoczyna bój o podium

i

Autor: YouTube.com/ SKOLIM Official Skolim wstrzelił się idealnie. Znów wygrał Best Listę VOX FM, a jego kolejny rekordowy kawałek rozpoczyna bój o podium

Skolim wstrzelił się idealnie. Znów wygrał Best Listę VOX FM, a jego kolejny rekordowy kawałek rozpoczyna bój o podium

2022-10-07 20:04

Po tygodniowej przewie Skolim ze swoim hitem „Wyglądasz idealnie” wraca na pierwsze miejsce Best Listy VOX FM. Młody wokalista wygrał głosowanie słuchaczy. W dodatku jego kolejna nowość- „Kiss me Baby”, która bije rekordy popularności w sieci, wskoczyła z propozycji na 18 miejsce i ma szanse na znacznie więcej. Jak głosowali słuchacze VOX FM w 427 notowaniu Best Listy VOX FM? Kto pożegnał się z listą, kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź wyniki najnowszego notowania.

Skolim awansował z drugiego miejsca na pierwsze. Jego hit pod tytułem „Wyglądasz idealnie” wygrał w 427 notowaniu Best Listy VOX FM. Utwór „Heavy Metal Love” duetu twocolors spadł z pierwszego na piąte. Na drugie miejsce z trzeciego awansuje zespół Classic ze swoim najnowszym utworem – „Będę czekał”. Na trzecie z czwartego wskoczył duet David Guetta & Bebe Rexha z kawałkiem” I'm Good (Blue).  Z Best Listy VOX FM  wypadają:  Piękni i Młodzi z utworem „Coraz bliżej”, James Hype i „Ferrari” oraz Ellixir z kawałkiem „Bajka”. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Chłopak do tańca” – Top Girls czy „Barbie” – Viki Gabor. Pełne 427 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: Skolim wraca na ring. Gwiazdor disco polo wygra tak szybko, jak „Kiss me Baby” z innymi nowościami disco polo?

Skolim śpiewa "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Tribbsa - tylko w VOX FM