metamorfozy

Sława Przybylska zachwyciła publiczność podczas Festiwalu w Opolu! Jak piosenkarka zmieniała się przez lata?

2024-06-03 23:30

Sława Przybylska podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zachwyciła telewidzów. Piosenkarka udowodniła, że wiek to tylko liczba i, że nawet mając 91 lat na scenie można zrobić świetne show. To zostało docenione przez publiczność. Jak zmieniała się jednak polska gwiazda na przestrzeni lat?

Festiwal w Opolu: Sława Przybylska oczarowała widzów

Choć Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu już za nami, to nadal nie milkną echa tego, co mogła zobaczyć publiczność w opolskim amfiteatrze. Przez trzy dni na scenie zaprezentowali się twórcy reprezentujący najróżniejsze gatunki muzyczne i pokolenia. Swoje występy dali bowiem m.in. Bajm, Big Cyc, Kayah, Mietek Szcześniak, Natalia Kukulska, Staszek Sojka, Roxie Węgiel czy Piotr Cugowski. Widzowie mogli zobaczyć nie tylko występy muzyczne, ale i kabarety, podczas których nie zabrakło śmiechu. Jednak i tak jedne z największych emocji wzbudził pokaz, który dała Sława Przybylska. Wokalistka oczarowała widzów w opolskim amfiteatrze i przed telewizorami nie tylko swoim głosem i znakomitymi piosenkami, ale i charyzmą i niesamowitą energią na scenie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Sława Przybylska kiedyś i dziś

Występ, który dała Sława Przybylska podczas wydarzenia, jakim jest Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu wzbudził u widzów ogromne emocje. M.in. dlatego, że wokalistka, która na scenie okazała się wulkanem energii ma 91 lat. Sława Przybylska na opolskiej scenie wykonała dwie piosenki. Kultowy już utwór "Pamiętasz, była jesień", a także "Tańcząca brzoza". Sława Przybylska ogromny rozgłos zdobyła ponad 60 lat temu, jednak dla wielu osób nadal jest jedną z ikon polskiej muzyki. Piosenkarka mimo dojrzałego wieku wciąż regularnie koncertuje i zachwyca publiczność w całej Polsce. Jak zmieniła się jednak na przestrzeni ostatnich dekad? Zdjęcia Sławy Przybylskiej kiedyś i dziś możecie zobaczyć w naszej galerii na dole strony. Jedno trzeba przyznać - popularna wokalistka z roku na rok wygląda coraz młodziej!