Sławomir i Kajra dodali szokujący wpis do sieci. Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sławomir i Kajra dodali szokujący wpis do sieci. "Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż"

2023-08-26 14:52

Sławomir i Kajra to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Są ze sobą nie tylko w życiu, ale i na scenie. Wspólnie stworzyli kilka lat temu hitowy numer "Miłość w Zakopanem", który podbił parkiety w całej Polsce. Teraz Kajra dodała jednak do sieci zaskakujący wpis z podziękowaniem. O co chodzi?

Sławomir i Kajra zaskoczyli fanów

Chyba nie ma w Polsce osoby, która chociaż raz nie słyszała o Sławomirze i Kajrze. Ten duet od lat zachwyca fanów swoimi muzycznymi wykonami i numerami, które biją w sieci kolejne rekordy wyświetleń. Zresztą - najlepszym dowodem na to, jak dużą popularnością cieszą się muzycy są chociażby wyszukiwania w sieci. Internauci bardzo często zastanawiają się np. kim jest żona Sławomira, ile wzrostu ma Kajra, ile lat ma Kajra itp. Często padają też np. pytania o dzieci Sławomira i Kajry i jej ciążę. I choć para nie często mówi o swoim życiu prywatnym, to na Instagramie dzieli się chociażby nagraniami ze swoich koncertów i występów. Ostatnio Kajra dodała wpis, który wprawił fanów w mocne zdumienie. Wokalistka podpisała go "Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż". O co chodzi?

Kajra czasem pozwala Sławomirowi na „skok w bok”!

Piękne wykonanie na koncercie Sławomira i Kajry

Fani Sławomira i Kajry są już przyzwyczajeni do tego, że na koncertach małżeństwa często dochodzi do różnych zaskakujących sytuacji. Para dba o to, żeby nigdy nie było nudno. Tak było i podczas jednego z ostatnich występów. Jak wiemy - Sławomir i Kajra oprócz kariery muzycznej spełniają się także jako prowadzący programu "Tak to leciało". W jednym z odcinków wzięła udział Marta, która na co dzień jest ratowniczką medyczną. Widzowie byli oczarowani jej występem, a ostatnio Marta wspólnie wystąpiła ze Sławomirem i Kajrą. Tym razem na ich koncercie! Dziewczyna wspólnie z duetem wykonała numer "Weselny pyton". Publiczność oszalała, a podziwu nie kryła i sama Kajra!

Program #taktoleciało jest dowodem na to, że nasi uczestnicy to życiowe GWIAZDY, które pięknie oświetlają nam drogę. ✨❤️ @marcia_ratowniczka 🦾🔥Dziękujemy za tę cudną, wspólną podróż i kolejne spotkanie. Dziękujemy też wszystkim Służbom które zawsze dbają o nasze bezpieczeństwo podczas koncertów 🙌🏻🦾❤️ jesteście niezastąpieni ! Tak bawiliśmy się w Dusznikach pod Poznaniem, kolejne koncerty przed nami - dziś Kunów, wpadajcie ! A od 3 września oglądajcie nowy sezon programu TAK TO LECIAŁO 🔥🔥🔥

- czytamy w opisie do zamieszczonego wideo.

Marta sprawiła, że scena naprawdę zapłonęła! Życzymy jej dalszych sukcesów. A dla Sławomira i Kajry wyrazy uznania za cudowne podejście do fanów!

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?