Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki

2021-08-30 18:02 AM.
 Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki
Autor: Instagram.com/wez_nie_pytaj_official Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki

Gwiazda rock polo czyli Sławomir oraz Kajra pojawili się na planie najnowszego teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Grupa, która od niedawna działa na scenie disco polo szturmem zdobyła popularność i po sukcesie utworu „Cicha woda” nie zwalnia tempa. Niebawem premiera kolejnego kawałka tym razem z gościnnym udziałem wyżej wspomnianych gwiazd.

Weź Nie Pytaj to zespół, który umiejętnie łączy muzykę disco polo z folkiem. Nie ma się czemu dziwić w końcu formację tworzą ludzie z gór. Doskonale widać to w utworze „Cicha woda” kawałek nie dość, że skradł serca fanów muzyką, to jeszcze urzekł teledyskiem nakręconym w Wiśle. Fani uwielbiają Weź Nie Pytaj również za  takie utwory, jak : „Chytry lis”, czy „Bawmy się”. Niebawem do sieci trafi kolejny kawałek. Zespół nie zdradza tytułu, jednak skutecznie podgrzewa atmosferę wokół premiery. Wiadomo, że w teledysku wystąpił Sławomir i Kajra a klip będzie można obejrzeć w piątek, 3 września.

ZOBACZ TEŻ: Jorrgus pokazał teledysk do „Nie będę Cię szukał”. Fani: Jurek nigdy nie zawodzi

ZŁO - Bogdan Arnold