Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki

i

Autor: Instagram.com/wez_nie_pytaj_official Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki

Sławomir i Kajra w teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Wiemy, kiedy premiera piosenki

2021-08-30 18:02

Gwiazda rock polo czyli Sławomir oraz Kajra pojawili się na planie najnowszego teledysku zespołu Weź Nie Pytaj. Grupa, która od niedawna działa na scenie disco polo szturmem zdobyła popularność i po sukcesie utworu „Cicha woda” nie zwalnia tempa. Niebawem premiera kolejnego kawałka tym razem z gościnnym udziałem wyżej wspomnianych gwiazd.

Weź Nie Pytaj to zespół, który umiejętnie łączy muzykę disco polo z folkiem. Nie ma się czemu dziwić w końcu formację tworzą ludzie z gór. Doskonale widać to w utworze „Cicha woda” kawałek nie dość, że skradł serca fanów muzyką, to jeszcze urzekł teledyskiem nakręconym w Wiśle. Fani uwielbiają Weź Nie Pytaj również za  takie utwory, jak : „Chytry lis”, czy „Bawmy się”. Niebawem do sieci trafi kolejny kawałek. Zespół nie zdradza tytułu, jednak skutecznie podgrzewa atmosferę wokół premiery. Wiadomo, że w teledysku wystąpił Sławomir i Kajra a klip będzie można obejrzeć w piątek, 3 września.

ZOBACZ TEŻ: Jorrgus pokazał teledysk do „Nie będę Cię szukał”. Fani: Jurek nigdy nie zawodzi

QUIZ. Wakacyjne przeboje. Pamiętasz te piosenki. 7/10 to dobry wynik!

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś łatwego. Dokończ piosenkę. "Baśka miała..."
ZŁO - Bogdan Arnold