gwiazdy

Sławomir i Kajra zrobili TO w Walentynki! Mocno zaskoczyli fanów

2024-02-14 12:16

Jedni w Walentynki skupiają się wyłącznie na miłości, kolacjach i prezentach, a drudzy... szykują niespodzianki! Taką przygotowali dla swoich fanów Sławomir i Kajra. Ci przyzwyczaili już swoich wielbicieli do tego, że lubią zaskakiwać i po raz kolejny udowodnili, że potrafią to robić. Tego nikt się nie spodziewał.

Sławomir i Kajra - Nowy świat

To małżeństwo zdecydowanie potrafi w walentynkowe prezenty! Sławomir Kajra przygotowali dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Choć wcześniej tego nie zapowiadali, nagle dzień przed Walentynkami okazało się, że zaprezentują swoim fanom teledysk do numeru "Nowy świat". To pierwsza piosenka jaką napisał Sławomir, która potrafi naprawdę mocno wzruszyć, o czym z przejęciem piszą fani w komentarzach. W dodatku różni się nieco od innych numerów Sławomira i Kajry, takich jak "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton". Jednak nadal numer jest niezwykle przyjemny! Sami Sławomir Kajra określili go mianem "pościelówy na Walentynki". I trudno się z tym nie zgodzić. A co możemy zobaczyć w teledysku? Naprawdę sporo się w nim dzieje i nie brakuje uroczych, rodzinnych momentów.

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Sławomir i Kajra pokazali syna

Najnowszy teledysk Sławomira i Kajry powstał na Dominikanie i nie brakuje w nim uroczych kadrów. Klip najprawdopodobniej stworzono podczas jednego z urlopów pary. Sławomir Kajra ostatnio dużo podróżowali i wypoczywali. Jak się okazuje - także pracowali. W nowym klipie do ich kawałka możemy zobaczyć dużo słonecznych i pięknych widoków. Kajra pokazuje w nim swoje zjawiskowe ciało i piękne nogi, a Sławomir świeci klatą! Nie brakuje kadrów z grania na gitarze i chwil we dwoje. Jest też pewne zaskoczenie. Do tej pory Sławomir i Kajra raczej niechętnie pokazywali swojego syna Kordiana. Tutaj chłopiec przewija się w kilku scenach i pokazuje, jak silna więź jest między nim i jego rodzicami. Możemy np. zobaczyć, jak bawi się ze Sławomirem czy przytula z Kajrą. Całość naprawdę mocno rozczula! Klip możecie zobaczyć poniżej.