Sławomir na „All Inclusive . Jest Teresa Werner i muzyk z zespołu Piersi. Jest też kolejny hit?

i

Autor: YouTube.com/ SŁAWOMIR

Sławomir na „All Inclusive". Jest Teresa Werner i muzyk z zespołu Piersi. Jest też kolejny hit?

2021-08-15 13:19

Sławomir nie zawiódł fanów, którzy uwielbiają jego poczucie humoru. W swoim najnowszym kawałku pod tytułem „All Inclusive" przedstawia stereotypowego Polaka na zagranicznych wakacjach. Oprócz Sławomira i Kajry w klipie występuje m.in. Marek Kryjom z zespołu Piersi.

Wszystko wskazuje na to, że Sławomir stworzył wakacyjny hit. W kawałku „All Inclusive" słowa i muzyka łatwo wpadają w ucho, a klip pokazuje wakacje w krzywym zwierciadle. W teledysku widzimy Marka Kryjoma (Piersi), który wciela się w role górnika. Zanim wyjeżdża na wczasy widzimy go w szatni kopalni. W szafce ma plakat  popularnej wokalistki disco polo ze Śląska - Teresy Werner. Jesteśmy świadkami sceny w której całuje rękę, a później tą samą dłonią dotyka biustu piosenkarki.

ZOBACZ TEŻ: Radek Liszewski z zespołu Weekend w „Tańcu z Gwiazdami”. Z kim zatańczy?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Teresa Werner i jej największe hity. Uzupełnij brakujące słowa w tekstach piosenek

Pytanie 1 z 10
"Dałabym ci, dała..."

   – Serdeczne podziękowania: Dla Marka Kryjoma, który brawurowo wcielił się w rolę i swoim uśmiechem sprawił, że to był najradośniejszy plan zdjęciowy, na którym byłem. Za twoją walkę na dmuchańcach, cierpliwość i profesjonalizm. Dla całej załogi Kopalni Guido w Zabrzu a szczególnie dla naszego przewodnika Mirosława Makosia, za wsparcie przy realizacji zdjęć pod ziemią, kierownika Bartłomieja Latoszka za bezproblemowość i czas oraz każdego górnika, który się do nas uśmiechnął - czytamy na kanale Sławomira na YouTube.

Poranne Wyjce