Sławomir odważnie bawił się po koncercie we Władysławowie! Stówkę zarabia

i

Autor: AKPA

Sławomir zaskakuje

Sławomir odważnie bawił się po koncercie we Władysławowie! "Stówkę zarabia"

2023-07-17 12:05

Sławomir i Kajra to duet, który znają chyba wszyscy Polacy. Nie dziwi, więc frekwencja na koncercie "Roztańczona Polska" we Władysławowie, gdzie para dała prawdziwe show! Publiczność została rozgrzana do czerwoności, ale gorąco zrobiło się chyba i samemu Sławomirowi. Ten po koncercie postanowił się trochę ochłodzić...

Sławomir i Kajra we Władysławowie

Sławomir i Kajra w miniony weekend wystąpili na kolejnym koncercie w ramach trasy "Roztańczona Polska". Tym razem impreza TVP zawitała do Władysławowa, gdzie widzowie mogli usłyszeć największe przeboje jednej z najpopularniejszych par w polskim showbiznesie. Nie zabrakło m.in. piosenek "Totalny Love", "Cudowronek" i bijącego rekordy popularności numeru "Miłość w Zakopanem". Sławomir i Kajra zaśpiewali też swoją wersję wielkiego hitu "Mydełko FA". Łącznie w ich wykonaniu mogliśmy usłyszeć aż 9 numerów! Publiczność we Władysławowie została porwana do tańca, a pod sceną był prawdziwy ogień. Nie powinno, więc dziwić, że sam Sławomir po takiej dawce adrenaliny i zabawy sam postanowił się trochę ochłodzić i skorzystać z uroków polskiego Bałtyku, co Kajra uwieczniła na Instagramie.

Sławomir kończy 40 lat: Sukcesy zawdzięczam żonie

Sławomir wskoczył do Bałtyku

Na Instagramie Kajry możemy zobaczyć film, na którym piosenkarka idzie po koncercie wraz ze swoim zespołem na plażę. Choć, jak mówi - niełatwo było przekonać do tego ekipę. Chwilę później zachwyca się urokami polskiego Bałtyku. Ten zauroczył chyba jednak nie tylko Kajrę. Na kolejnym story artystka dodała bowiem nagranie Sławomira, który w samych kąpielówkach... wskoczył do wody!

- Sławomir! Co ty robisz?! - słyszymy z ust Kajry na filmie na Instagramie.

- Stówkę zarabia! - odpowiada jej głos w tle.

W tym samym czasie znany gwiazdor rock polo coraz odważniej kroczy i zanurza się w wodzie. Czym zaimponował osobom, które wypowiadają się na filmie Kajry. - Dobry jest skubany - mówi jeden z mężczyzn. A rozbawiona piosenkarka dopytuje: Będzie mu chyba zimno, nie? Kto wyskakuje ze stówki?

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:

Czy to oznacza, że Sławomir założył się o "stówkę", że wskoczy do wody? Nie wiadomo. Ale jedno jest pewne - nie można odmówić mu odwagi!

Listen on Spreaker.