Sławomir Świerzyński i Bayer Full na tegorocznym Sylwestrze! Gdzie wystąpi znany zespół?

i

Autor: AKPA

disco polo

Sławomir Świerzyński i Bayer Full na tegorocznym Sylwestrze! Gdzie wystąpi znany zespół?

2023-12-15 12:08

Sławomir Świerzyński i Bayer Full to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. To ta formacja wykreowała hity, które śpiewamy od lat, a w sieci osiągają one wielomilionowe wyświetlenia. Telewizje ogłaszają kolejne gwiazdy swoich imprez sylwestrowych. Co z zespołem Bayer Full? Czy usłyszymy "Wszyscy Polacy"?

Sławomir Świerzyński z Bayer Full zagra na Sylwestrze?

Sławomir Świerzyński to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo. Zespół Bayer Full ma na swoim koncie mnóstwo numerów, które w sieci osiągają wielomilionowe wyświetlenia. Polacy pokochali formację Bayer Full, a ta miała być rozpoznawalna nawet w Chinach! To właśnie w tym kraju zespół miał sprzedać mnóstwo płyt (choć złośliwi średnio w to wierzą). Przez wiele lat zespół Bayer Full mogliśmy oglądać na licznych telewizyjnych koncertach. Sławomir Świerzyński śpiewał m.in. podczas letnich imprez Telewizji Polskiej. Wielokrotnie mogliśmy go także słuchać podczas różnego rodzaju koncertów sylwestrowych. Chociażby podczas Sylwestra Marzeń z TVP. Czy w tym roku również będziemy mogli gdzieś zobaczyć zespół Bayer Full i zaśpiewać jego przeboje?

SKOLIM | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Sławomir Świerzyński z Bayer Full wystąpi na tegorocznej imprezie sylwestrowej?

Wiele osób nie wyobraża sobie Sylwestra bez muzyki disco polo. Nic zresztą dziwnego. To kawałki, które podrywają do tańca i sprawiają, że zabawa od razu się rozkręca. Dlatego nie powinno dziwić też, że wiele osób zastanawia się gdzie w tym roku na Sylwestra wystąpi zespół Bayer Full. Przed laty można go było usłyszeć bowiem na Sylwestrze Marzeń w TVP. Jak będzie w tym roku? Tego na razie nie wiadomo. Zespół Bayer Full nie pojawia się m.in. na liście gwiazd, którą do tej pory opublikował Polsat. Ten w ramach Sylwestrowej Mocy Przebojów zaprosił m.in. Skolima, Boys, Dodę, Smolastego i Lady Pank. O Bayer Full jednak cisza. Grupa nie pojawia się też na razie wśród gwiazd ogłoszonych na Sylwestrze Marzeń z TVP. Do imprezy jednak zostało jeszcze trochę czasu, więc wszystko może się zmienić.