Sławomir bardzo ostrej piosence. Opadła nam szczęka, jak to usłyszeliśmy!

i

Autor: AGORA Sławomir bardzo ostrej piosence. Opadła nam szczęka, jak to usłyszeliśmy!

ALE ZASKOCZYŁ!

Sławomir w bardzo ostrej piosence. Opadła nam szczęka, jak to usłyszeliśmy!

2023-07-04 15:59

Takiego Sławomira jeszcze nie znaliście! Artysta prawie cztery miesiące po wydaniu utworu "Cudowronek", którym wywołał spore kontrowersje właśnie poszedł za ciosem. Wydał ostry, mocny i zupełnie inny niż do tej pory kawałek, którego tytuł to "240km/h". Posłuchajcie go premierowo i zobaczcie już teraz!

Sławomir kolejny raz zaskakuje swoich fanów premierowym utworem. To wielki powrót Króla Rock Polo w wyszukanej, zupełnie nowej odsłonie. Ostry numer nosi tytuł 240km/h i swoją premierę miał wraz z teledyskiem. Momentalnie wywołał spore poruszenie wśród fanów. Sławomir zadedykował go tym słuchaczem, którym w żyłach płynie benzyna.

VOX: torebkowe skarby

Sławomir w ostrej odsłonie - piosenka 240km/h

W klipie pojawiają się największe gwiazdy polskiego driftu oraz fani, których pasją jest motosport.Zdecydowanie największym zaskoczeniem i atutem teledysku jest żona artysty, Kajra, którą oglądamy w drapieżnej, lateksowej stylizacji, w zupełnie nowej niespotykanej odsłonie. Staje się w klipie uosobieniem demona prędkości, który kusi każdego mężczyznę. Piosenka to mocne muzyczne uderzenie, z rockowym pazurem. Możemy też liczyć na ogromne poczucie humoru, które jest znakiem firmowym Sławomira.

Listen on Spreaker.