Paula i Jarek zespół Enjoy wzięli ślub

i

Autor: screen/Instagram @paula_wozniak_enjoy_official Para znana ze sceny powiedziała sakramentalne TAK!

Ślub w popularnym zespole disco polo! Para muzyków powiedziała sobie sakramentalne TAK

2022-06-20 12:17

Zgrany duet na scenie i w życiu prywatnym! Enjoy to jeden z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia. Paula i Jarek Nowotniak zostali małżeństwem. Nasza ekipa była na ślubie i złożyła Młodej Parze najlepsze życzenia na nowej drodze życia.

Paula i Jarek z zespołu Enjoy wzięli ślub!

Scenę disco polo podbili takimi hitami, jak "Na ziemi raj", "Zaczarowała mnie" i "Czasoprzestrzeń". Dla fanów grupy Enjoy nie jest tajemnicą, że dwójka jego członków jest w stałym związku już od wielu lat. Nigdy nie ukrywali swoich uczuć, a relacją często chwalą się w swoich mediach społecznościowych. W styczniu ubiegłego roku poinformowali o swoich zaręczynach. Jarek na szczycie Gubałówki, w śnieżnej scenerii uklęknął na jedno kolano, a Paula powiedziała "tak".

Grupę Enjoy tworzą w sumie cztery osoby. Oprócz Pauli i Jarka w zespole są jeszcze Paweł Zakrzewski oraz Bartek Kotowski. Ten ostatni był świadkiem na tym wyjątkowym ślubie.

CZYTAJ TAKŻE: Paula z Enjoy powiedziała TAK. Będzie kolejny ślub w świecie disco polo

Paula z zespołu Enjoy świętuje urodziny na scenie Najlepszego Koncertu Świata VOX FM

W ubiegły czwartek (16 czerwca) dwójka stanęła na ślubnym kobiercu, by powiedzieć sobie sakramentalne TAK. Tego wydarzenia nie mogła przegapić oczywiście ekipa radia VOX FM. Nasza delegacja w składzie Marysia, Konrad i Skrzypek życzyła parze dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia. Cała redakcja oczywiście dołącza się do życzeń. I udanej podróży poślubnej, na którą z pewnych źródeł wiemy, że para właśnie wyruszyła na Rodos!

Ślub w popularnym zespole disco polo! Para muzyków powiedziała sobie sakramentalne TAK

i

Autor: VOX FM Marysia, Konrad i Skrzypek na ślubie Pauli i Jarka z grupy Enjoy

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: