Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

i

Autor: materiały prasowe TVN Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 16 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać? [ARTYŚCI, BILETY]

2022-08-16 16:33

Sopot Festiwal 2022 przyciągnie do Opery Leśnej tysiące fanów muzyki. Na scenie wystąpią dziesiątki artystów. Zaplanowano także jeden dzień tylko z kabaretami. Wszystko będzie można obejrzeć w telewizji. Dokładna nazwa imprezy to Top of the Top Sopot Festival. Czterodniowe wydarzenie rozpocznie się już we wtorek, 16 sierpnia. Pierwszy dzień upłynie pod hasłem #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak m.in. Krzysztof Cugowski, Mrozu czy Kayah. Kto jeszcze wystąpi na Sopot Festiwal 2022 16 sierpnia? Gdzie i o której godzinie oglądać koncert?

Sopot Festiwal 2022 rozpocznie się 16 sierpnia i potrwa do 19. Każdego dnia w Operze Leśnej wystąpią inne gwiazdy. Coś dla siebie znajdą także fani kabaretów. Ostatni, czwarty dzień na Top of the Top Sopot Festiwal 2022 upłynie pod hasłem Comedy Fest. Na scenie pojawią się takie gwiazdy, jak m.in. Andrzej Grabowski, Jerzy Kryszak i Marcin Daniec. Jednak pierwsze trzy dni Sopot Festiwal 2022 upłyną pod znakiem muzyki. We wtorek, 16 sierpnia wystąpią gwiazdy polskiego popu i rocka. Jacy artyści pojawią się na deskach Opery Leśnej?

ZOBACZ TEŻ: Marcin Miller (Boys) dostał życzenia śmierci. Fani: zgłoś to, choćby ze względu na ortografię!

Sopot Festiwal 2022. Kto wystąpi 16 sierpnia? Lista artystów

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 16 sierpnia upłynie pod hasłem #YOU_ARE_THE_CHAMPIONS. Jak zapewniają organizatorzy będzie to muzyczna opowieść o miłości, przyjaźni, empatii, pomocy potrzebującym. Lista artystów jest imponująca. 16 sierpnia w Sopocie wystąpią między innymi: Kayah, Lady Pank, Mrozu, Wilki, LemON, Krzysztof Cugowski, Kuba Badach, Kwiat Jabłoni, Fisz Emade Tworzywo, Mitch & Mitch, Grzegorz Hyży, Patrycja Markowska, Mery Spolsky, Smolasty, Kasia Wilk, Mezo, Julia Pietrucha, Łukasz Zagrobelny, Jary Oddział Zamknięty, Cornelia Jakobs, Teatr Muzyczny w Poznaniu. 

Sopot Festiwal 2022. Gdzie i o której godzinie oglądać koncert 16 sierpnia?

Top of the Top Sopot Festiwal 2022 będzie można oglądać na żywo w Operze Leśnej ale także w telewizji TVN. Koncert 16 sierpnia rozpocznie się o godzinie 20:00, wtedy będzie można także obejrzeć transmisję na antenie TVN.

Sopot Festiwal 2022. Bilety – ile kosztują i gdzie kupić?

Bilety na Sopot Festiwal 2022 można kupić w kasie Opery Leśnej w Sopocie, a także w Internecie. Ceny na każdy dzień koncertów zaczynają się już od 115 zł. Bilety w najdroższej strefie zaczynają się od 800 zł. Niestety nie ma karnetów na wszystkie dni koncertowe.

Pokaż na co Cię stać i zgarnij 20 000 złotych od VOX FM