Spektakularna metamorfoza prezentera radia VOX FM! Czy uda mu się wygrać zakład?

2022-05-10 11:23

Zakład największej wagi i spore pieniądze w tle. Przemek Sasowski, prezenter radia VOX FM podjął rękawicę i postanowił - jak to mówią - wziąć się za siebie. Czy udało mu się spełnić postanowienie noworoczne?

Cel - schudnąć i poprawić swoje zdrowie

W najbliższą środę wieczorny program będzie realizowany z siłowni PapayGym w Warszawie. To miejsce zmieni sie na studio radiowe i salę klubowa. Za oprawę muzyczna odpowiada Konrad Piwowarski. Będzie to tez wieczór podczas którego rozstrzygnięte będzie wyzwanie. Prowadzący miał 3 podstawowe cele:

  • minus 10 kg
  • wyprostowana sylwetka
  • poprawa wyników krwi

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - kolejne miasto na trasie VOX FM!

Przemek Sasowski na TikTok’u

Jeżeli uda się osiągnąć to wszystko, wówczas Przemek rozlicza się z trenerem i wpłaca 7000 łl. Jeśli nie udało się osiągnąć celu wyzwania Przemek wpłaca pieniądze na szczytny cel. Taka sama kwotę wpłaca dobroczynnie trener.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - kiedy i gdzie zawita ekipa VOX FM? [LISTA MIAST]

W Samą Porę - specjalne wydanie

Porozmawiamy z trenerami, gośćmi siłowni. Zapytamy kiedy masa kiedy rzeźba. Do czego służą urządzenia. Dowiecie się również jak stracić kilka zbędnych kilogramów do wakacji.

Podsumowanie akcji już w najbliższą środę (11 maja) w trakcie programu W Samą Porę w VOX FM. Słuchajcie uważnie po 20:00 na naszej antenie oraz w naszych mediach społecznościowych.