Skolim rozbił bank dzięki Wyglądasz idealnie. Ta piosenka disco polo to hit nad hity

i

Autor: Instagram.com/skolim__ Skolim rozbił bank dzięki "Wyglądasz idealnie". Ta piosenka disco polo to hit nad hity

Spektakularny powrót na szczyt gwiazdy disco polo. Skolim wygrał Best Listę VOX FM. W 430 notowaniu słuchacze oddali najwięcej głosów na „Wyglądasz idealnie”

2022-10-28 20:04

Po sromotnej porażce w ubiegłym tygodniu, w tym spektakularny sukces. Skolim ze swoja piosenką „Wyglądasz idealnie” wraca na pierwsze miejsce Best Listy VOX FM. To na ten hit disco polo słuchacze oddali najwięcej głosów w 430 notowaniu. Co jeszcze zmieniło się w rankingu w tym tygodniu? Kto pożegnał się z listą, kto awansował, a kto zaliczył spadek? Sprawdź wyniki najnowszego notowania.

Wszystko wskazuje na to, ze poprzednie notowanie Best Listy VOX FM było dla gwiazdora disco polo tylko jednorazową porażką. W tym tygodniu Skolim odrobił straty i z dziewiątego miejsca wrócił na pierwsze. „Wyglądasz idealnie” wygrywa 430 notowanie Best Listy VOX FM. Z kolei zwycięzcy z poprzedniego tygodnia - Guetta & Bebe Rexha z kawałkiem „ I'm Good (Blue)” spadają na piątą pozycję. Większy spadek zaliczył zespół Shantel. Utwór „Takiego drania pokochałaś” z drugiego miejsca w ubiegłym tygodniu ląduje teraz na dziewiątym. Na trzecie z szóstego awansuje Masters z piosenką „Chcę”. Za to na szóstą z trzeciej pozycji spada Doda z kawałkiem „Melodia ta”. Z Best Listy VOX FM  wypadają: Mateo – „Za krótka każda noc” oraz Alle Farben & Moss Kena – „Forgot How to Love”. W propozycjach pojawiły się m.in.: „Czy można kochać tak” – Topky czy „Maki i róże” –Extazy. Pełne 430 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ: To najbardziej romantyczny kawałek disco polo? „Maki i róże” już w sieci. Fani: Niesamowite jak Extazy po kilkunastu latach na scenie dalej potrafi zaskoczyć

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)