Squid Game serial

i

Autor: Netflix

Squid Game w Polsce! Powstanie turniej inspirowany serialem. Jak się zgłosić?

2021-10-21 11:24

„Squid Game” to koreański serial, na którego punkcie oszalał świat. Netflix potwierdził, że popularnością przebił wszystkie inne oryginale produkcje serwisu. Kontrowersyjny serial zainspirował Polaków do stworzenia turnieju opartego na hitowym serialu. W puli nagród Fame Game będzie co najmniej 100 tys. zł. Kiedy w Polsce odbędzie się turniej oparty na „Squid Game” i jak wziąć w nim udział?

 „Sqid Game"opowiada o grupie ludzi z Korei Południowej. Wszystkich łączy jedno – długi tak duże, że tylko cud może sprawić, że z nich wjadą. I wtedy pojawia się tajemniczy nieznajomy, który oferuje grę - Squide Game. Do wygarnia są miliardy, ale zwycięzca może być tylko jeden. Kto przegra ten ginie. Uczestnicy polskiej wersji turnieju inspirowanego „Sqid Game" nie będą oczywiście zabijani w przypadku wyeliminowania z rozgrywki, a nagroda będzie nieco niższa niż 45,6 miliarda wonów (ok. 151,5 mln zł.) Polska wersja to „Squid fame” a zwodnicy będą walczyć co najmniej o 100 tys. zł. Kiedy odbędzie się polski turniej inspirowany „Squid Game” i jak się do niego zgłosić?

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Fantazja polskich tłumaczy. Te filmy nazywały się zupełnie inaczej! Zgadniesz jak?

Pytanie 1 z 10
Na początek klasyka. Tłumacz nie przewidział, że będą kolejne części, które niekoniecznie odbywać się będą w szklanym wieżowcu. Tymczasem oryginalnie "Szklana pułapka" to:

Turniej inspirowany „Squid Game” w Polsce. Kiedy odbędą się rozgrywki i jak się zgłosić do „Squid Fame”?

Turniej „Squid Fame" ma być inspirowany grami z serialu „Squid Game”. Impreza w Polsce odbędzie się 30 kwietnia 2022 roku. Pomysłodawcy założyli internetową zbiórkę pieniędzy na organizację. „Będzie to niespotykane dotąd widowisko, pełne emocji, rywalizacji, rozterek oraz frapujących łamigłówek intelektualnych, zręcznościowych oraz sportowych" – zapewniają organizatorzy na stronie zrzutka.pl. Jeśli wszystko się powiedzie impreza będzie transmitowana w systemie PPV (Pay Per View). Polska wersja turnieju „Squid Game” ma odbyć się w Warszawie lub Szczecinie. Do udziału w „Squid Fame" będzie mógł zgłosić się każdy, kto wesprze zbiórkę. Uczestników wybiorą wpłacający w specjalnie zorganizowanym głosowaniu. Organizatorzy zaznaczają, że w turnieju nie będą miały miejsca sceny przemocy, które oglądamy w serialu. „W turnieju liczy się przede wszystkim zdrowa rywalizacja i dobra zabawa! Turniej SQUID FAME nie jest powiązany z serialem SQUID GAME, jest jedynie w pewnym stopniu nim inspirowany” - czytamy w opisie wydarzenia.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show