Świat disco polo ma nowego króla? Kolejka księżniczek ustawiła się do młodego wokalisty

i

Autor: YouTube.com/ KOSSAKOWSKI Świat disco polo ma nowego króla? Kolejka księżniczek ustawiła się do młodego wokalisty

Świat disco polo ma nowego króla? Do młodego wokalisty ustawiła się kolejka księżniczek

2022-12-28 18:19

Bajkowy świat w teledysku disco polo. Kamil Kossakowski jako król, do którego ustawiła się kolejka księżniczek. Czy wokalista DiscoBoys znajdzie tę jedyną, która ma „Włosy blond”?

Mocne uderzenie na koniec roku. Kolejna premiera disco polo robi zamieszanie w sieci. Kamil Kossakowski pokazał najnowszy teledysk zespołu DiscoBoys. Piosenka pod tytułem „Włosy blond” już przed premierą była jedną z najbardziej wyczekiwanych przez fanów.

- Utwór "Włosy Blond" to utwór, na który nasi fani czekają NAJDŁUŻEJ! PREMIERA OD DISCOBOYS NA ZAKOŃCZENIE ROKU!! Mocny tekst z mocnym tanecznym BEATEM! Włosy Blond to rocznica naszego najwiekszego hitu czyli utwory "Zarabista Blondi" Prezentujemy Wam już PIĄTY utwór z najnowszej płyty, nad którą CAŁY CZAS pracujemy! Mamy nadzieję, ze przypadnie wam do gustu (pis.oryg.) – napisał zespół DiscoBoys pod klipem do piosenki „Włosy blond”

Świat disco polo ma nowego króla? Kolejka księżniczek ustawiła się do młodego wokalisty

Młody wokalista wcielił się w rolę króla poszukującego swojej księżniczki. Na wideo oprócz Kamilla Kossakowskiego jest także mnóstwo pięknych pań ucharakteryzowanych na znane postaci z bajek. Internauci są pod wrażeniem nie tylko teledysku ale także samej piosenki.

- Kozacko bajeczny hit w mega klimacie, to coś superaśnego.

- Wow powiem wam... Rozwaliliście system. Co utwór, to podnosicie poprzeczkę coraz wyżej.

- Mega cudowny hit na zakończenie tego roku ale to trzeba mieć talent i kreatywność. Więcej Kamil takich pomysłów ogień.

- Król jest tylko jeden. Mega hit - komentują internauci.

Słowa i muzykę do piosenki „Włosy blond” napisali Kamil Kossakowski (DiscoBoys) i Damian Gwiazdowski (Spontan). Aranżacja to dzieło Wojtka Sarwy (Levelon) za teledysk odpowiada Faster Media.

Sonda
Która piosenka DiscoBoys podoba Ci się bardziej?
Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM