Świąteczny prezent dla fanów disco polo. Dejw „Oszalał” tak, że swoim kawałkiem buja aż miło

i

Autor: YouTube.com/DEJW Official Świąteczny prezent dla fanów disco polo. Dejw „Oszalał” tak, że swoim kawałkiem buja aż miło

Świąteczny prezent dla fanów disco polo. Dejw „Oszalał” tak, że swoim kawałkiem buja aż miło

2022-12-22 11:14

Wszystko wskazuje na to, że fani disco polo byli w tym roku grzeczni. Wykonawcy zasypują ich świątecznymi prezentami w postaci nowych kawałków. Spod muzycznej choinki wyskoczyła właśnie najnowsza piosenka Dawida Kuleszy znanego jako Dejw. Kawałek „Oszalałem” buja aż miło. Internauci znaleźli hit na sylwestra.

„Oszalałem” to nowość, którą Dejw oddał w ręce fanów przed świętami. Wszystko wskazuje na to, że lepszego prezentu od swojego idola nie mogli sobie wymarzyć. Piosenka o tym, że można zakochać się w kimś zupełnie niespodziewanie i na nowo, utrzymana w stylu charakterystycznym dla Dawida Kuleszy, łatwo wpada w ucho i porywa do tańca. Całości dopełnia teledysk, który także został doceniony przez internautów.

ZOBACZ TEŻ: QUIZ. Świąteczne piosenki wszech czasów. Sprawdź, jak dobrze je znasz. Tylko Grinch nie zdobędzie kompletu punktów

- Dawno cię nie było, ale warto było czekać. Kolejny świetny kawałek ląduje do twojej kolekcji. Miejmy nadzieję że długo będzie gościł w naszych głowach. Do zobaczenia na koncertach. Pozdrowionka.

- Mega tekst, muzyka i teledysk. Mam hit na sylwestra! Coś pięknego!

 - Megaaaa, zakochałam się od pierwszej nutki. Piękna melodia, super tekst. Do tego fajny ciekawy teledysk tworzą piękną całość - komentują internauci.

Muzykę i słowa do piosenki „Oszalałem” napisał Dawid Kulesza czyli Dejw. Utwór miał premierę w VOX FM 21 grudnia 2022.

Sonda
Która piosenka Dejwa podoba Ci się najbardziej?
Gwiazdy składają wyjątkowe życzenia świąteczne dla słuchaczy VOX FM!