Sylwester 2020. Zespół Mejk zagra ostatni koncert!

2020-12-16 11:14 AM.
Sylwester 2020. Zespół Mejk zagra ostatni koncert!
Autor: Instagram.com/elwiramejk Sylwester 2020. Zespół Mejk zagra ostatni koncert!

Sylwester 2020 będzie inny niż wszystkie. Brak dużych imprez i koncertów, a domówki raczej w wąskim rodzinnym gronie. Jedno jest pewne impreza jakakolwiek by nie była z pewnością jest potrzebna, bo wielu z przyjemnością pożegna ten rok. Na ostatni koncert zdecydował się zespół Mejk. W sylwestrowy wieczór grupa wystąpi onilne.

Mimo zakazów koncertów z udziałem publiczności zespół Mejk postanowił pożegnać rok z przytupem. Sylwester 2020 będzie dla grupy wyjątkowy. Mejk zagra dla fanów ostatni koncert w tym roku. Całość przy zachwianiu wszelkich zasad bezpieczeństwa i na każdej imprezie, której gospodarz sobie tego zażyczy! Mejk wystąpi w sylwestra online!

Koncert Sylwestrowy on line z MEJK. Ostatniego dnia grudnia szykujemy dla Was koncert z energetyczną porcją muzyki. Zagramy oryginalne wersje z lat 90 tych – Dotknij mnie, Tak nie musiało być, Dla Ciebie. Spędź Sylwestra z MEJK! (pis.oryg.) - napisała Elwira Mejk na Isntagramie

Fani zespołu mejk są zachwyceni takim pomysłem. Na forum komentują, że uwielbiają energię grupy i z pewnością będą bawić się przy największych hitach. Myślicie, że inne gwiazdy disco polo też zdecydują się na taką formulę spotkania z fanami? Pomijając oczywiście imprezy telewizyjne na których wystąpią m.in: Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Czadoman.

Nasi Partnerzy polecają