Sylwester 2021 w Polsacie. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

i

Autor: Instagram.com/polsatofficial Sylwester 2021 w Polsacie. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

Sylwester 2021 z Polsatem. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

2021-12-27 12:24

Sylwester z Polsatem w 2021 roku wraca na Stadion Śląski. Znamy wszystkie szczegóły Sylwestrowej Mocy Przebojów. Ostatnią noc tego roku uświetnią m.in.: Doda, Beaty Kozidrak i Cleo. Wystąpią też zagraniczne gwiazdy. Sprawdź pełną listę artystów oraz prowadzących, oraz godzinę rozpoczęcia sylwestra z Polsatem.

Sylwester z Polsatem po roku przerwy wraca w niemal takiej samej formule, jak przed pandemią. W 2021 roku Sylwestrowa Moc Przebojów upłynie pod hasłem Sylwester Szczęścia. W imprezie na Stadionie Śląskim w Chorzowie weźmie udział także publiczność, przed którą wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy. Tradycyjnie, transmisję Sylwestrowej Mocy Przebojów 2021 będzie można oglądać w Polsacie. Kto wystąpi?

ZOBACZ TEŻ: TVP „Sylwester Marzeń z Dwójką” 2021. Kto wystąpi w Zakopanem?

Sylwester 2021 w Polsacie. Kto wystąpi w Chorzowie? O której godzinie rozpoczyna się Sylwestrowa Moc Przebojów?

Sylwester 2021 w Polsacie ucieszy fanów popu i muzyki tanecznej. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpią: Cleo, Ewelina Lisowska, Michał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, Beata i Bajm, Gromee i Doda. Wśród muzycznych gwiazd znaleźli się również Danzel, Dr Alban, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Viki Gabor, Michał Szpak, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra, Enej i Papa D.

NIE PRZEGAP: Top Girls – „Miłością pijana”. Gorąca taneczna nowość podbija serca fanów disco polo

Sylwester 2021 w Polsacie. Prowadzący

W roli prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie zobaczymy Karolinę Gilon i Krzysztofa Ibisza. Wraz z nimi koncert poprowadzą także Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski, Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski i Izabela Janachowska.

Sylwester  2021 w Polsacie. Transmisja TV i online

Sylwestrową Moc Przebojów 2021 będzie można oglądać jeszcze zanim rozpocznie się właściwy Sylwester z Polsatem. Już o godzinie 19:00 w serwisie Polsat Go rozpocznie się rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd. Nie zabraknie karaoke, a do tańca zaproszą tancerze programu „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami” – Rafał Maserak i Lenka Kliment. Sam Sylwester w Polsacie rozpocznie się o godzinie 20:00. Imprezę będzie można oglądać na żywo nie tylko na głównej antenie Polsatu, ale także w Polsat News i w Internecie – Polsat Go, Interia.pl

Quiz. Podsumowanie 2021 roku

Pytanie 1 z 12
Na początku roku miejsce miał Atak na Kapitol USA. Kogo przypominał kostium jednego z uczestników?
Defis w Pierwsza Zmiana Show