"Sylwester Marzeń z Dwójką" jednak się odbędzie! Wystąpi Zenon Martyniuk. Kto jeszcze?

2020-12-08 21:02 AM.
Zenek Martyniuk
Autor: WBF

Mimo pandemii koronawirusa TVP zdecydowało się zorganizować "Sylwestera Marzeń z Dwójką". "W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię" informuje Telewizja Publiczna i ujawnia pierwsze gwiazdy, które wystąpią na imprezie. Nie zabraknie Zenka Martyniuka. Kto oprócz króla disco polo zaśpiewa ostatniego dnia 2020 roku?

Ze względu pandemię koronawirusa oraz obostrzenia z nią związane największe sylwestrowe imprezy były zagrożone. Jednak stacje telewizyjne znalazły na to sposób. Wiadomo już, że odbędzie się Sylwester w Polsacie, a teraz także i "Sylwester Marzeń z Dwójką" odbędzie się zgodnie z planem. Obie imprezy zostaną przeniesione do studia. Na oficjalnym Facebooku TVP są już informacje o pierwszych gwiazdach, które potwierdziły swój udział w "Sylwestrze Marzeń".

????????? ??????́ ? ???́???̨ w rytmie disco zostanie zorganizowany w trosce o zdrowie artystów i organizatorów z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.W tym trudnym czasie pandemii chcemy dać Widzom radość, ale również wytchnienie i przekazać pozytywną energię. Zachęcamy Was do pozostania w domach i zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy przed telewizorami z TVP2 - czytamy na oficjalnym profilu stacji na Facebooku.

"Sylwester Marzeń z Dwójką". Kto wystąpi?

Stacja odkryła pierwsze karty dotyczące "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Nazwiska, które wymieniła nie są zaskakujące. Na scenie zagości Zenon Martyniuk. Swój udiał potwierdziła też Cleo oraz Marcin Miller z zespołem Boys. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce.

Odkrywamy karty❗️? Poznajcie pierwsze Gwiazdy ????????? ??????́ ? ???́???̨ ? Podczas najgorętszej imprezy sylwestrowej w...Opublikowany przez Bądźmy Razem. TVP Wtorek, 8 grudnia 2020
Nasi Partnerzy polecają