Marcin Miller z Boys ruszył na walkę z kierowcami! Fani mu przyklaskują

i

Autor: Tomasz Radzik

telewizja

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 - kto wystąpi? Mamy oficjalną listę gwiazd!

2023-12-22 12:21

Sylwestrowa Moc Przebojów już 31 grudnia porwie do tańca przed telewizorami całą Polskę. Na Sylwestrze Polsatu nie zabraknie największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Będzie jednak i specjalny gość z zagranicy. Kto wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023? Znamy już oficjalną listę gwiazd!

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem - gwiazdy, lista artystów

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 zbliża się wielkimi krokami. Już tylko tygodnie dzielą nas od wielkiego sylwestrowego koncertu w Polsacie, który odbędzie się oczywiście 31 grudnia. W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się w Chorzowie i zapewni widzom moc atrakcji i najpopularniejszych polskich wokalistów. Już kilka dni temu nieoficjalnie informowaliśmy Was na voxfm.pl o tym, kto w tym roku wystąpi na Sylwestrowej Mocy Przebojów. I wszystkie te informacje zostały już oficjalnie potwierdzone. Kto pojawi się sylwestrowej zabawie z Polsatem? Na scenie pojawi się m.in. król latino, czyli Skolim, który zaśpiewa dla widzów wszystkie swoje największe hity. Jedną z gwiazd będzie również Marcin Miller i zespół Boys, których doskonale znacie z kawałka "Jesteś szalona". Na tym jednak nie koniec.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem - kto wystąpi?

Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem z pewnością dostarczy widzom ogromnych emocji. Na scenie pojawią się nie tylko reprezentanci gatunku disco polo. Usłyszmy także Dawida Kwiatkowskiego, Dodę i Smolatego, którzy stworzyli hit "Nim zajdzie słońce". Wydarzenie uświetni też pochodzący ze Śląska zespół Feel. Widzowie Polsatu usłyszą również Enej, Lady Pank oraz Kayah. Na tym nie koniec. Zaśpiewa również Kubańczyk, który na scenie pojawi się w towarzystwie Tribbsa. O podgrzanie sylwestrowych emocji zadba też Golec uOrkiestra, Enej, Majka Jeżowska i Oskar Cyms. Nie zabraknie również gwiazdy zagranicznej. Na scenie pojawi się bowiem Matteo Bocelli, syn Andrei Bocelliego. Widzowie Polsatu będą mogli też usłyszeć innego gwiazdora z zagranicy - Danzela. Jednym zdaniem - będzie się działo!