telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem bez tajemnic. Tego o niej nie wiecie!

2024-05-17 15:36

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Nie bez powodu pojawiła się bowiem w produkcji Taniec z gwiazdami. Okazuje się jednak, że mimo sporej popularności - nadal skrywa sporo sekretów. Tego prawdopodobnie o niej nie wiedzieliście!

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba nie mówi tego codziennie

Chyba można śmiało powiedzieć, że program Gogglebox. Przed telewizorem to najpopularniejsza produkcja nadawana na antenie TTV. Format ten utrzymuje się w stacji bowiem już od blisko dekady i choć przewinęło się przez niego wiele osób, to nie brakuje i takich, którzy zasiadają przed telewizorem już od pierwszego sezonu Gogglebox. Przed telewizorem. To niewątpliwie Sylwia Bomba, która sporo zyskała na udziale w tej produkcji. Celebrytka nie tylko wystąpiła w wielu programach TTV, ale nawet zatańczyła w show Taniec z gwiazdami. Jakby tego było mało - w sieci zgromadziła mnóstwo fanów. Na samym Instagramie obserwuje ją bowiem obecnie ponad 900 tysięcy osób. I choć Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem regularnie dzieli się z nimi swoim życiem, to zapewne nie wszystko o niej wiecie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Sylwia Bomba - czego o niej nie wiecie?

Okazuje się, że Sylwia Bomba od początku swoich występów w telewizji mocno się zmieniła. Ostatnio wyznała, że przez ostatnie lata schudła 30 kilogramów i to mimo insulinooporności! Trzeba przyznać, że to zdecydowanie mocno imponujący wynik. Nie każdy widz Gogglebox. Przed telewizorem wie też, że Sylwia Bomba oprócz występów w programie i udzielania się w sieci jest również fotografem. Można przypuszczać, że w związku z licznymi aktywnościami w social mediach i programie musiała nieco ograniczyć swoją pracę jako fotograf, jednak przez wiele lat gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem zajmowała się tym całkiem zaangażowanie. Jakby tego było mało Sylwia Bomba jest magistrem sztuki po Szkole Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Trzeba przyznać, że to całkiem pokaźne umiejętności!