telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem pochwaliła się swoim Lambo! Jest mocno nietypowe

2024-07-10 0:32

Sylwia Bomba to postać niezwykle niejednoznaczna. Wśród widzów programu Gogglebox. Przed telewizorem ma zarówno osoby, które ją uwielbiają, jak i takie, którym szczególnie mocno działa na nerwy. Na brak sympatii gwiazda TTV nie narzeka za to w sieci, gdzie obserwuje ją ponad 900 tysięcy osób. Ostatnio zaskoczyła wideo.

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem pokazała furkę

Social media, które prowadzi Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem to prawdziwy pamiętnik. Popularna gwiazda TTV dzieli się bowiem na swoich kanałach niemal każdym momentem jej życia. Pokazuje wspólne chwile z partnerem, to jak trenuje, by dbać o swoją sylwetkę, a także relacjonuje czas z córeczką. Obserwatorzy social mediów, które prowadzi Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem mogą się zatem poczuć niczym jej rodzina. I choć oczywiście Sylwia, jak każda gwiazda ma spore grono osób, które jej nie lubią, to trzeba jej oddać, że utworzyła wyjątkową społeczność. W sieci obserwuje ją bowiem ponad 900 tysięcy osób! A takim wynikiem w naszym kraju może pochwalić się niewiele osób. Ostatnio Sylwia Bomba z TTV zaskoczyła za to nietypowym pojazdem.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba pokazała Lambo

Sylwia Bomba na swoich socialach pokazuje widzom wiele. Czasem są to też różnego rodzaju zakupy. Celebrytka znana z Gogglebox. Przed telewizorem poleca swoim fankom np. jakieś produkty i oferuje im zniżkę. Jednak nie samymi współpracami człowiek żyje i warto znaleźć trochę czasu na żarty. Ostatnio Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem pokazała się swoim fanom w różowym Lambo. Cała sytuacja była dość zabawna, ponieważ nie był to duży samochód, a dość mała zabawka, w której gwiazda TTV wyglądała komicznie. Trzeba przyznać, że Sylwia Bomba ma spory dystans do siebie. Mamy nadzieję, że tego nigdy gwieździe Gogglebox. Przed telewizorem nie zabraknie. I oczywiście życzymy jej, by udało się jej dorobić prawdziwego, różowego Lambo!

Listen to "Pamiętniki (fragmenty). Jan Chryzostom Pasek. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.