telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem powiedziała o ojcu Tosi. Te słowa chwytają za serce

2024-06-28 8:30

Ojciec to niezwykle ważna postać w życiu każdego dziecka. Nie inaczej było w przypadku Tosi, której mamą jest Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Gwiazda TTV postanowiła ostatnio zabrać głos w sprawie ojca dziewczynki. Jej słowa zrobiły mocne wrażenie na fanach popularnej gwiazdy.

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba zabrała głos w sprawie ojca Tosi

Program Gogglebox. Przed telewizorem na antenie TTV nadawany jest już od blisko 10 lat. Wykreował on wiele gwiazd. To m.in. Mariusz KozakMateusz "Bigboy BorkowskiIzabela Zeiske czy Sylwia Bomba. Ostatnia z tego składu ma w sieci ponad 900 tysięcy obserwatorów, a to wynik, który zdecydowanie robi niemałe wrażenie. O takich liczbach często mogą pomarzyć nawet najbardziej znane aktorki czy aktorzy. Sylwia Bomba z programu Gogglebox. Przed telewizorem nie ma jednak łatwego życia. Choć ma wielu fanów, to na co dzień musi mierzyć się również z krytyką. Kilka lat temu Sylwia Bomba przeżyła również rozstanie. Jakiś czas później jej były partner, a zarazem ojciec jej córki Tosi - zmarł. Teraz gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem zabrała głos.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: Sylwia Bomba o swoim byłym partnerze

Tosia to oczko w głowie gwiazdy Gogglebox. Przed telewizoremSylwia Bomba poświęca jej każdą chwilę i regularnie pokazuje dziewczynkę na jej relacjach w sieci. Ostatnio jednak zdecydowała się na nietypowy wpis. Na jednej z jej relacji pojawiło się bowiem wspomnienie jej dawnego, nieżyjącego już partnera. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem napisała: Biologicznemu ojcu Tosi dziękuję za to małe życie, które stworzył i które jest moim największym darem od losu. Trzeba przyznać, że to słowa, które zdecydowanie chwytają za serce. Wzruszyły one również samych obserwatorów Sylwii. Jej i jej córeczce życzymy wszystkiego, co najlepsze!