telewizja

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem wyjawiła swój sekret! Fani oniemieli z wrażenia

2024-06-12 9:25

Sylwia Bomba to jedna z najpopularniejszych gwiazd TTV. Na antenie tej stacji od lat pojawia się w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Fani pokochali ją za naturalność i luz przed kamerą. Choć oczywiście Sylwia ma i swoich przeciwników. Ostatnio ze swoimi obserwatorami postanowiła podzielić się swoim sekretem.

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem kochana przez Polaków

Na antenie TTV od blisko 10 lat można oglądać program Gogglebox. Przed telewizorem. Polacy pokochali tę produkcję i nic zresztą dziwnego, ponieważ show jest dla wielu osób niezwykle zabawne, a momentami i kontrowersyjne. A kto z nas nie kocha emocji? Wielu z bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem zrobiło pokaźne kariery i zdobyło mnóstwo obserwatorów w sieci. To m.in. Izabela ZeiskeMariusz Kozak czy Sylwia Bomba. Ta ostatnia robi największą karierę ze wszystkich gwiazd Gogglebox. Przed telewizorem. W sieci obserwuje ją bowiem ponad 900 tys. osób. Jakby tego było mało, Sylwia BombaGogglebox. Przed telewizorem wystąpiła w jednej z najbardziej znanych produkcji w Polsce - Taniec z gwiazdami. Ostatnio gwiazda TTV podzieliła się z fanami ważną informacją.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Sylwia Bomba z Gogglebox. Przed telewizorem mnóstwo schudła

Czujni widzowie Gogglebox. Przed telewizorem pamiętają na pewno, że Sylwia Bomba w pierwszych odcinkach programu była nieco grubsza niż obecnie. Sama przyznała kiedyś, że po zobaczeniu siebie na ekranie doszła do wniosku, że pora schudnąć. I faktycznie mocno wzięła się do pracy. Regularnie pojawia się na treningach na jednej z warszawskich siłowni. Postawiła też na dietę. I widać efekty! Sylwia Bomba na przestrzeni ostatnich lat schudła bowiem 30 kilogramów! Ten wynik zdecydowanie robi wrażenie i jest godny podziwu. Trzymamy kciuki za kolejne postępy sportowe Sylwii i gratulujemy tego wyniku!