telewizja

Syn Dagmary Kaźmierskiej z Królowych życia nie do poznania! Tak dawniej wyglądał Conan

2024-04-26 11:30

Program Królowe życia na TTV był swego czasu jedną z najpopularniejszych pozycji w stacji. To dzięki niemu swoje kariery w showbiznesie rozpoczęło wiele osób. Wśród nich była Dagmara Kaźmierska. Ta regularnie pokazywała w show swojego syna, Conana. Dziś jest już dorosłym mężczyzną. Jak wyglądał dawniej?

Tak wyglądał dawniej Conan Kaźmierski z Królowych życia

Telewizja TTV sprawiła, że wiele "zwykłych" osób zyskało miano celebrytów. W tym pomogły programy, które nadawane są na tej antenie od wielu lat. Wśród nich z pewnością można wymienić m.in. Gogglebox. Przed telewizorem. To dzięki temu show poznaliśmy m.in. Sylwię Bombę, Agnieszkę Kotońską czy Mariusza Kozaka. To jednak nie jedyne twarze TTV. Inne rozkwitały bowiem w programie Królowe życia. To tam na dobre swoją karierę rozpoczęła Dagmara Kaźmierska. Program sprawił, że celebrytka wystąpiła w obecnej edycji show Taniec z gwiazdami, a także pojawiła się w kilku innych formatach. Popularna stała się jednak nie tylko ona. W programie Królowe życia regularnie obok matki pojawił się Conan Kaźmierski. Ten też nie narzeka na brak sławy. Czy pamiętacie jeszcze, jak wyglądał dawniej?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska i Conan w starych odcinkach

W programie Królowe życia bohaterek było wiele. Jednak to Dagmara Kaźmierska występowała w nim od samego początku. W formacie pojawiała się u boku przyjaciela Jacka, przyjaciółki (obecnie dawnej) Edzi, a także syna Conana. W serialu widzowie mogli obserwować, jak Conan Kaźmierski dorasta. Widzieliśmy go w sytuacjach sporów z mamą, pyskówek, ale i uroczych, rodzinnych chwil. Obecnie chłopak już dorósł i nadal pojawia się blisko mamy. Regularnie towarzyszył jej na widowni programu Taniec z gwiazdami. I choć dziś jest już dorosłym, wytrenowanym mężczyzną, to kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. Na starych fotkach jest wręcz nie do poznania! Jak zmienił się Conan Kaźmierski? Zobaczcie w galerii poniżej!