Daniel Martyniuk

i

Autor: Instagram.com/daniel.martyniuk.89

Syn Zenka Martyniuka dał wokalny popis. Kroczył przez Białystok z puszką piwa, zaczepiał przechodniów

2021-05-10 22:19

Daniel Martyniuk nie daje o sobie zapomnieć. Syn Zenka prawdopodobnie chce być tak sławny, jak jego ojciec. Tyle, że zamiast chwały przynosi raczej wstyd. Tym razem wybrał się na spacer. Dumnie kroczył przez centrum Białegostoku, dzierżąc w ręku puszkę piwa. Postanowił też zaśpiewać i zaczepiać przechodniów.

Niepokorny syn Zenka Martyniuka jest niechlubnym bohaterem rodzinnych skandali. Syn popularnego wokalisty w przeciwieństwie do ojca dał się poznać opinii publicznej jako awanturnik notorycznie łamiący prawo. Narkotyki, awantury czy łamanie kwarantanny, to tylko część jego wybryków. Niedawno uniknął również więzienia m.in. za znieważanie policjantów.

Tym razem Daniel Martyniuk postanowił jednak wznieść publiczny toast. Jak podaje se.pl W poniedziałek po południu głośno śpiewał na ulicy i zaczepiał ludzi, a potem, zmęczony mizernymi wysiłkami zwrócenia na siebie uwagi, klapnął na ławkę z puszką piwa. Jednak, jak relacjonował świadek zdarzenia – młodzian dał za wygraną, kiedy zorientował się, że nikt nie zwraca na niego uwagi.

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w:
Sąd Rejonowy w Białymstoku. Daniel Martyniuk skazany za groźby karalne i znieważenie policjantów