Syn Zenka Martyniuka wziął ślub na Bali! Jego rodzice nawet o tym nie wiedzieli

i

Autor: AKPA, Instagram/danielmartyniuk89

disco polo

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub na Bali! Jego rodzice nawet o tym nie wiedzieli

2023-10-23 12:52

Tego nikt się nie spodziewał! Daniel Martyniuk, syn znanego muzyka disco polo wziął ślub! I to nie byle gdzie, bo na Bali. Całą relację z uroczystości w wyjątkowym miejscu zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Na tym jednak nie koniec. Okazuje się, że o ślubie nie wiedzieli nawet jego rodzice.

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub na Bali

Zenek Martyniuk to bez wątpienia najsłynniejszy muzyk disco polo w Polsce. Jego hity "Przez twe oczy zielone" i "Przekorny los" znają chyba wszyscy w naszym kraju, a mało kto wyobraża sobie dobrą imprezę bez numerów zespołu Akcent. Nic zatem dziwnego, że król disco polo każdego roku występuje na telewizyjnych Sylwestrach, powstał o nim film, a Polacy poznali także jego rodzinę. Oprócz żony, Danuty Martyniuk głośno w mediach jest o synu piosenkarza - Danielu Martyniuku. Do tej pory słyszeliśmy o nim zazwyczaj w negatywnym świetle, a to za sprawą afer, w których brał udział. Teraz jednak w social mediach latorośli Zenka Martyniuka pojawiła się pozytywna informacja. Okazuje się, że syn znanego gwiazdora disco polo wziął ślub! I to nie byle gdzie, bo na Bali!

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Daniel Martyniuk wziął ślub na Bali

Syn Zenka Martyniuka od jakiegoś czasu spotyka się z Faustyną. Para w zeszłym roku się zaręczyła, a teraz nadszedł najważniejszy dzień w jej życiu. Młodzi wzięli ślub na Bali, czym pochwalili się w swoich mediach społecznościowych. Patrząc na fotki, którymi podzielili się na swoich Insta Stories - było bardzo romantycznie i urokliwie. I okazuje się, że też bardzo intymnie... O ślubie nie wiedziała bowiem nawet sama Danuta Martyniuk, czyli mama Daniela. Ta w rozmowie z Pudelkiem była niezwykle zaskoczona faktem, że jej pociecha powiedziała "tak" i to mnóstwo kilometrów od domu. Zastanawiającym pozostaje fakt - dlaczego do tego doszło? Być może wkrótce się tego dowiemy. Tymczasem młodym życzymy sporo szczęścia (nawet, jeśli będą ukrywali je przed rodzicami).

Ślub Martyniuka

i

Autor: Instagram.com/faustynaaj