gwiazdy

Szok, jak kiedyś wyglądała Marta Manowska! Ulubienica widzów nie zawsze była blondynką

2024-04-30 18:18

Marta Manowska jest dziś jedną z najbardziej lubianych gwiazd polskiej telewizji! Ludzie pokochali ją za piękny uśmiech i niezwykle przyjazną osobowość. Jak Marta Manowska zmieniała się przez ostatnie 10 lat? Możecie być w szoku, ale nie zawsze była blondynką.

Marta Manowska na dobre zagościła w domach wielu Polaków. Wiernych fanów zdobyła prowadząc m.in. takie programy jak Sanatorium miłości czy Rolnik szuka żony. To właśnie to show przyniosło jej największą popularność i było przełomem w karierze. Marta Manowska jest gospodynią tego show już 10 lat. W tym czasie Marta Manowska bardzo się zmieniła i przeszła niejedną metamorfozę. Okazuje się, że Manowska nie zawsze była blondynką. W 2019 roku zaszalała z fryzurą stawiając na brąz.

Marta Manowska jest ulubienicą widzów. Tak zmieniła się przez lata

Kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska urodziła się 31 marca 1984 roku w Siemianowicach Śląskich. Jest absolwentką wydziału dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim. Kiedyś próbowała swoich sił w aktorstwie, szlifując swój talent pod skrzydłami Haliny i Jana Machulskich. Gospodyni telewizyjnych show chroni swoją prywatność i nie wiadomo, jak wygląda jej życie uczuciowe. - Na pewno nie pokazuję bardzo prywatnych tematów i tego nigdy nie zrobię. Nie zrobię nigdy żadnej okładki o małżeństwie, ciąży, związku - zapewniła Marta Manowska w jednym z wywiadów.