Szokujące kulisy koncertu Playboys! Kuba na chwilę zniknął ze sceny

i

Autor: AKPA

disco polo

Szokujące kulisy koncertu Playboys! Kuba na chwilę zniknął ze sceny

2023-08-20 13:35

Zespół Playboys zabawia nas swoimi utworami już od 10 lat. Formacja ma na swoim koncie mnóstwo hitów i całą masę nietypowych sytuacji, do których dochodziło na koncertach. Nic dziwnego - występy na żywo dostarczają zawsze dużo emocji. Tak było i na jednym z ostatnich show formacji. Będziecie w szoku, co się wydarzyło.

Szokująca sytuacja na koncercie Playboys

Wakacje to czas, kiedy zespoły disco polo mają pełne ręce roboty. Jeżdżą od miejscowości do miejscowości, odwiedzając swoich fanów nawet w najodleglejszych zakątkach Polski. I są to nie tylko duże występy, które transmitują telewizje lub wydarzenia, które organizowane są przez duże miasta. Często artyści występują np. na dożynkach lub w mniejszych miejscowościach. Ich włodarze starają się zawsze, by wszystko przebiegło perfekcyjnie, jednak czasem zdarzają się i niecodzienne sytuacje. Ostatnio mógł się o tym przekonać Kuba z zespołu Playboys. Gwiazdor formacji, która stworzyła hitowe "Ja w to nie wierzę", "Bahamy, morze, Miami", "Tylko ty" ma na scenie zawsze mnóstwo energii. Kuba jest po prostu prawdziwym wulkanem. I ostatnio konstrukcja chyba tego nie wytrzymała...

Kuba z zespołu Playboys: Dzięki pandemii mam córeczkę!

Na koncercie Playboys zapadła się scena

Występy Playboys przynoszą fanom zawsze dużo emocji. Ostatnio tych mógł doświadczyć jednak sam Kuba Urbański. W trakcie jego występu zapadła się bowiem scena! Na szczęście nie cała i nikomu nic się nie stało. Uszkodzeniu uległ fragment sceny, który znajdował się z przodu. Dlatego na moment Kuba podszedł do schodków na backstage'u i poinformował kolegę ze swojego zespołu, co się stało. Po czym szybko wrócił do publiczności, nie dając po sobie poznać, że coś jest nie tak. Nagraniem z tej sytuacji muzyk podzielił się na swoim Tik Toku. Fani w komentarzach byli dość mocno rozbawieni tą sytuacją.

tego nie da się obejrzeć jeden raz 🤣🤣

Ale jak z gracją tupta wracając 😂

Jak Kuba tak pięknie tańcuje to nawet scena nie wytrzymuje 😁😁😁

- czytamy w komentarzach.

Na szczęście scena nie przeszkodziła w koncercie, a fani bawili się podczas niego wyśmienicie. Mimo to, życzymy Kubie, żeby więcej nie zdarzały mu się już podobne niespodzianki.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…