Instagram.com/ Zespół Szpilki Official

i

Autor: Instagram.com/ Zespół Szpilki Official Szpilki i BOYS przyłapani razem w studiu! Czy to oznacza wspólny hit?!

Szpilki i BOYS przyłapani razem w studiu! Czy to oznacza wspólny hit?!

2022-02-15 13:29

To byłoby wydarzenie roku, o jakim fanom grupy Szpilki i zespołu BOYS nawet się nie śniło! Dziewczyny z formacji Szpilki spotkały się z Marcinem Millerem z zespołu BOYS w studiu nagraniowym! Co oznacza to spotkanie? Czy fani mogą spekulować wspólną produkcję ulubionych zespołów disco? Sprawdźcie!

Grupy BOYS nikomu przedstawiać nie trzeba. Król disco polo, jeden z ulubieńców słuchaczy radia VOX FM, kojarzony m.in. z takimi numerami jak "Wolność", "Wciąż pamiętam", "Nie ma gwiazd" ( a od niedawna także "Nie szukaj mnie") Marcin Miller, spotkał się w studiu nagraniowym z wschodzącymi gwiazdami muzyki tanecznej - zespołem Szpilki. Milena Klaudia i Marlena, słynące m.in. z utworów "Chciałabym więcej", "Zaczaruję" i "Nie będę kochać", pozowały na wspólnym zdjęciu razem z liderem grupy BOYS, czym pochwaliły się na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Miłe spotkanie z Marcinem Millerem podczas dzisiejszych nagrań" - brzmi podpis pod zdjęciem.Fani spekulują, że spotkanie dziewczyn z Marcinem w studiu nagraniowym mogłoby zaowocować wspólnym kawałkiem. Z pewnością byłaby to ciekawa produkcja! Jeżeli coś takiego pojawi się na horyzoncie, z pewnością dowiecie się o tym z voxfm.pl!

Poranne Wyjce - Topky

Premiera nowego hitu coraz bliżej!

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak odliczać dni do premiery najnowszego numeru Szpilek. Premiera ostatniego hitu grupy „Wenezuelski film” już 19 lutego 2022 roku tylko w VOX FM! Więcej o tym przeczytacie TUTAJ