Szpilki kręcą „Wenezuelski film”. Wiemy, kiedy premiera!

i

Autor: Instagram.com/zespolszpilki_official Szpilki kręcą „Wenezuelski film”. Wiemy, kiedy premiera!

Szpilki w VOX FM! Będą gościniami Pawła Doncbacha w "Jest Weekend"

2022-02-12 15:10

Na ten dzień fani zespołu Szpilki czekają z niecierpliwością! Już niebawem premiera ich najnowszego singla "Wenezuelski film" - oczywiście premierowo będziemy mogli posłuchać tego numeru w VOX FM. Przy okazji najnowszego przeboju grupy, zaprosiliśmy Szpilki do studia VOX FM! Co Klaudia, Marlena i Milena zdradzą w rozmowie z Pawłem Doncbachem? Sprawdźcie!

Podsumują rok wspólnej działalności, powspominają i opowiedzą o swoich planach. Szpilki odwiedzą studio VOX FM! To, że niebawem premierowo będziemy mogli posłuchać ich najnowszego przeboju "Wenezuelski film" to już wiemy, ale czy zdradzą co jeszcze mają w planach na 2022 rok? Przekonamy się już w niedzielę! Klaudię, Marlenę i Milenę będzie gościł Paweł Doncbach w programie Jest Weekend!

Szpilki w programie "Jest Weekend"

Już za kilka dni gorąca premiera od pięknych, zdolnych i przebojowych dziewczyn z zespołu Szpilki. Znane z naszej anteny Klaudia, Marlena i Milena, już w niedzielę opowiedzą o swoim nowym kawałku pt: "Wenezuelski film". Podsumują także rok działalności swojego zespołu - opowiedzą które momenty wspominają najmilej, której e stresowały i jakie wsparcie otrzymują od fanów. Pojawi się również temat Walentynek. Sprawdzimy czy Szpilki są kochliwe i czy obchodzą w ogóle Święto Zakochanych. Opowiedzą Pawłowi Doncbachowi o tym jakie prezenty uważają za najlepsze na 14 lutego, a jakimi panowie nie powinni obdarowywać kobiet. Szpilki zdradzą plany na przyszłość, opowiedzą o dwudziestu latach przyjaźni, o kanale internetowym, na którym zaczynały wspólną podróż, a to i tak nie wszystko! Bądźcie z nami w VOX FM już w niedzielę 13.02.2022 roku po 16:00! Zaprasza Paweł Doncbach.