Szykuje się muzyczna petarda. Duet dinozaurów disco polo przyłapany w studiu

2023-02-22 10:28 AM.
Szykuje się muzyczna petarda. Duet dinozaurów disco polo przyłapany w studiu
Autor: Instagram.com/marcinmillerboys Szykuje się muzyczna petarda. Duet dinozaurów disco polo przyłapany w studiu

Marcin Miller i Jerzy Szuj przyłapani w studiu nagrań. Liderzy zespołów Boys i Jorrgus w jednej piosence to marzenie wielu fanów. Wokaliści disco polo szykują muzyczną petardę. Kiedy premiera?

Marcin Miller i Jerzy Szuj łącza siły. Duet wokalistów zespołów Boys i Jorrgus to ogromne zaskoczenie dla fanów disco polo. Oba zespoły są na scenie polskiej muzyki tanecznej od wielu lat. Wokalistów można nazwać dinozaurami disco polo. Bo choć Jorrgus działa od 2008 roku, to Jerzy Szuj zaczął swoją karierę znacznie wcześniej w zespole Time. Dziś największym hitem grupy Jorrgus jest „Oddam Ci serce”. Z kolei Marcin Miller i zespół Boys są na scenie disco polo od początku. Jest jednym z czołowych przedstawicieli gatunku i od ponad 30 lat przyciąga na koncerty tłumy fanów. Piosenki takie jak „Jesteś szalona” czy „Wolność” w jego wykonaniu znają nawet ci, którzy nie gustują w tego typu muzyce.

Szykuje się muzyczna petarda. Duet dinozaurów disco polo przyłapany w studiu

Marcin Miller wystąpił ostatnio w wielu duetach m.in. z zespołem News czy weekend teraz wokalista szykuje kawałek z Jerzym Szujem nazywanym przez fanów Jorrgusem. Panowie pokazali zdjęcie ze studia nagrań. Fani nie mogą doczekać się , ale panowie ale na razie nie zdradzają tytułu wspólnej piosenki ani daty premiery. Bądźcie spokojni, niebawem wszystko się wyjaśni i przeczytacie o tym na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Jest nowa piosenka na pierwszy taniec. Zespół disco polo wzrusza do łez. Fani: Widać, jak bardzo się kochacie

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)