Tajemnicze i piękne kobiety w najnowszej produkcji gwiazdy disco polo. Jorrgus – „Jak przestać kochać” już w sieci!

2021-04-17 11:46 AM.
Jorrgus
Autor: YouTube.com/Disco Polo Lajf Tajemnicze i piękne kobiety w najnowszej produkcji gwiazdy disco polo. Jorrgus – „Jak przestać kochać” już w sieci!

„Jak przestać kochać” to najnowszy utwór uwielbianego przez fanów disco polo Jerzego Szuja znanego jako Jorrgus. Wokalista długo kazał czekać na nowy utwór, ale internauci podkreślają, że było warto. Kawałek jest już w sieci, a w teledysku królują piękne i tajemnicze kobiety.

Jorrgus to wokalista, którego fani uwielbiają za takie kawałki, jak m.in. „ Oddam Ci serce” czy „Jak mam zapomnieć”. Piosenkarz przygotował wiosenną nowość pod tytułem „Jak przestać kochać”, pierwsi piosenkę usłyszeli słuchacze VOX FM. Teraz do sieci trafił teledysk. W klipie wokalista, jak zawsze otoczony jest wianuszkiem pięknych pań, jednak tym razem ze zdjęć bije mrok i tajemnica. Jorrgus w takiej odsłonie to zupełne zaskoczenie dla fanów, którzy są zachwyceni nowością.

- Wow😳 ale sztos warto było czekać na taką produkcję Brawo dla wykonawcy Kolejna świetna PIOSENKA ❤️ Nie mogło być inaczej Słowa szybko wpadają w ucho 😁 Przepiękny teledysk! To będzie Hicior w tym roku 2021 💥💥💥Gratulacje wspaniała całość ✌️✌️

- Kolejna świetna produkcja! 😍 Nie mogło być inaczej! Słowa szybko wpadają w ucho 😎 Przepiękny teledysk! To będzie HIT 😎💃🕺

- Czekałam, czekałam i się doczekałam...Caaałą drogę do pracy słuchałam, odtwarzając chyba 20 razy😍😆Jorrgus rozwalił system tym kawałkiem...Dla mnie osobiście pokonał najlepsze gwiazdy disco!Jurek, jesteś najlepszy💪 - komentują internauci.

Podczas pracy nad "Jak przestać kochać" Jorrgus kolejny raz postawił na współpracę z Łukaszem Siennickim, który jest współautorem słów i muzyki. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do najnowszej piosenki Jorrgusa. Sprawdź poniżej!

QUIZ. Krzysztof Krawczyk i jego piosenki. To możliwe, że znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Którą z poniższych piosenek śpiewał K. Krawczyk razem z zespołem Trubadurzy, którego był współzałożycielem
Nasi Partnerzy polecają