Zaskakujące podobieństwo w rodzinie królewskiej. To księżna Diana w czystej postaci

i

Autor: Akpa/Ken Goff

Rodzina królewska

Tak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach? Ale zmiana!

2023-06-02 13:53

Jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach? Była żona króla Karola przez lata była wierna jednej fryzurze. Internauci postanowili jednak sprawdzić, czy długie włosy pasowałyby królowej ludzkich serc. Efekt jest powalający!

Księżna Diana zapisała się w pamięci ludzi nie tylko jako odważna królowa ludzkich serc, dla której pomoc potrzebującym była najważniejszym z priorytetów, ale również jako ikona mody. Jeszcze jako żona zasiadajacego obecnie na tronie króla Karola III zadawała szyku, niejednokrotnie wprawiając członków rodziny królewskiej w osłupienie. Spencer była prawdziwą muzą najpopularniejszych projektantów, a połączenie elegancji i sportowego luzu stały się inspiracją dla milionów kobiet na całym świecie. Kopiowana przez przedstawicielki płci pięknej była też charakterystyczna fryzura Lady Di. Odważne cięcie wpisywało się w wizerunek nowoczesnej, silnej i niezależnej kobiety, jaką bezsprzecznie była księżna Diana. Internauci często zastanawiali się jednak, jak wyglądałaby królowa ludzkich serc w długich włosach. Jeden z użytkowników Tik Toka postanowił to sprawdzić. Efekt robi wrażenie!

Zaskakujące podobieństwo w rodzinie królewskiej. To księżna Diana w czystej postaci

DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Księżna Diana w długich włosach

Rozwój technologii pozwala na sprawdzenie wielu rzeczy. Dostępność narzędzi przeznaczonych do obróbki zdjęć jest właściwie nieograniczona. Jeden z fanów rodziny królewskiej postanowił sprawdzić, jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach. Efekt zachwycił internautów.

Piękna!

W obu fryzurach pięknie, ale krótkie wygrywają!

Wow, co za piękność - piszą w komentarzach.

Rzeczywiście - trudno oderwać od niej wzrok!

Źródło: Tak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach? Ale zmiana!